Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tichy121212

Sprzedam monitor

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A podłączenie go pod płytę nie wchodzi w grę? puszczenie przewodu jakimś otworem z zasilacza i sterowanie obrotami z płyty wtedy byś miał dużo większe pole manewru inaczej to ze 140stek dobrać taki co startuje z niskiego napięcia i będzie cichy jest ciężko a musi startować nisko bo będziesz miał problem z jego obracaniem na 99%. Stare cichutkie Silent wings 2 startowały nisko, 120mm potrafił wystartować od 2.7v a 140 od 3.7 - 4v co jak na 140stkę jest bdb wynikiem, przykładowo taki arctic F12 w wersji 120 startuje poniżej 3v a wersja f14 już potrzebuje 6v  
    • No szybko, szybko, chyba niezły crunch. Dziś 4 hotfix wyszedł.     Widać te poprawki dużo dały z oceny "mieszanych" już jest 70% pozytywów.
    • @*** ChOpLaCz ***Niestety Horizon Forbidden West jest grą, która przeszła bez echa i na konsolach i, szczególnie, na PC. Nie rozumiem marketingu (jego braku) w przypadku PC-towych portów robionych przez Sony.
    • Jak masz gx'a 750 do wyrwania w takiej kasie to nie ma co się zastanawiać bdb i cichy zasilacz tylko najlepiej sobie wyłącz hybrid mode czyli wciśnij ten przełącznik z tyłu niech wentylator się kręci cały czas bo one mają często problem z lekkim terkotaniem jak tryb pół pasywny jest włączony, jak go wyłączysz to bez obciążenia kręci okoli 400rpm więc i tak jest niesłyszalny + pod obciążeniem jak "flaki" będą na bieżąco chłodzone osiągnie niższe obroty  
    • Nie wiem szczerze jakie są Alienware teraz, ale od kilku lat stawiam na ASUSa ROG lub TUF i nie zawiodłem się. Ani nie są przesadnie głośne, ani prądożerne i co lepsze, ani w TUFie A15 ani w poprzednim ROGu G15 nie miałem problemu z cewkami. Nie słyszałem też, żeby inni mieli a polecałem sporo tych laptopów ludziom.  Podobnie kwestia np Lenovo LOQ czy Legionów się tyczy - tutaj też zero odzewu że jest głośno czy coś piszczy.  W rękach miałem też kilka HP Omenów i podobna kwestia, cisza    Wiem, że onegdaj piszczały cewki w serii GTX 1xxx i chyba w pierwszych RTXach. Na forach ludzie trochę narzekali, ale te nowsze serie 3xxx i 4xxx są już zupełnie spoko. .... natomiast AORUS 17G już taki problem ma. Jak się odpali coś w 300 fpsach (np cs go) to zanim wentylator wskoczy w trybie cichym to słychać jak piszczy zasilanie od GPU.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...