Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lelek123

Karta graficzna do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

My tu nie piszemy o nikolnecie tylko o sferisie. RX570 dalej dostępny, darmowa dostawa po wpisaniu kodu DOSTAWA

HA 10zł w plecy nie wpisałem kodu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem z opcja odbioru w salobie w Kato z opcja platnosci gotowka przy odbiorze, mam nadzieje ze jest tak jak mowicie i bedzie wszystko ok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz niedostepna w sferisie. Ciekawe czy mi sie uda bo niby ma status w trakcie realizacji... przydzwonie tam potem sie zapytac o co chodzi z ta cena i czy zamowienia beda realizowane czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do nich przed chwila. Pan konsultant zapewnial ze nie jest to pomylka i ze wszystkie zamowienia na 99% zostana zrealizowane, nie wazne czy zamawialiscie przedplata czy platnosc na miejscu. Wiec chyba nam sie udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli chodzi o rx 570 4gb to jest to wersja PULSE a nie NITRO jak na opakowaniu :(

 

Ktoś ma jakieś testy tego sapphire rx 570 4gb pulse ? Jest głośna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś testy tego sapphire rx 570 4gb pulse ? Jest głośna?

Jest na Techpowerupie. Chłodzenie jest OK, gorzej z VRM (4+1 na kiepskich komponentach. W zasadzie 4+0, aux/mem ma oddzielny "sterownik"). Tragiczny nie jest, ale Nitro+ ma trochę lepszy (3+1 na doublerach)

Do hardcore'owego OC się nie nada. Do zwykłego użytkowania i pewnie popularnego UV - jak znalazł.

 

https://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/RX_570_Pulse/

 

A niżej o PCB

 

https://www.youtube.com/watch?v=aKN5ipwHjAo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach one sie roznia jakos? Ogladalem jakis benchmark zagraniczny i fpsy byly takie same miedzy nitro a pulse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitro+ ma 1340MHz Boost, Pulse 1284MHz. Inna kwestia to trzymanie zegara pod obciążeniem - wtedy różnicy mogą kompletnie się zatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1060 3gb bedzie dosyc przyszlosciowa?

Tak, to przyszłościowa karta, tyle że to przyszłość z teksturami Low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAPPHIRE Radeon RX 570 PULSE 4G 2xDP DVI - skopiowalem z zamowienia z maila, wie wychodzi ze to jednak pulse, ale roznice sa znikome z tego co ogladalem na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAPPHIRE Radeon RX 570 PULSE 4G 2xDP DVI - skopiowalem z zamowienia z maila, wie wychodzi ze to jednak pulse, ale roznice sa znikome z tego co ogladalem na necie.

Opis inny produkt inny... Eh zobaczymy co z tego będzie najwyżej się odeśle na ich koszt za niezgodność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba i tak warto ją zostawić w moim przypadku, prawda? W fpsach jest różnica 3-4 fpsów patrzac po benchmarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 700 parę złotych jasne że warto. @mefisto777 jak Ci się nie spodoba, to możesz odesłać mi, a ja zwrócę Ci kasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...