Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lelek123

Karta graficzna do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupy karty graficznej po weekendzie i jaka będzie najlepsza? Cena 750 zł, max 800.

Procek: i5-2500k (4.5Ghz)

Zasilacz: Corsair VS 450W

Płyta główna: Asus P8P67

Obudowa: SilemntiumPC Regnum RG-1

Polecano mi kiedyś GTX 1050Ti 4GB (na morele jest nówka za 750 zł), ale słyszałem złe opinie i narzekanie na szyne 128bitów, mysłałem też nad GTX 970 4GB używaną (na allegro ok. 800zł ale bez gwarancji, na olx'ie nawet za 650 widziałem). Która bedzie lepsza do tego zestawiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1050 Ti max 650zł, pod ten procek spokojnie mozesz ładować nowke 1060 3gb, a jesli chodzi o uzywke 970 to za 800zł musi miec gware przynajmniej rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko na allegro o 970 z gwarancja :/ wszystko bez alno na miesiac... GTX 1060 3gb bedzie dosyc przyszlosciowa? Slyszalem ze te 3gb to taki sredni interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nawet się nie zastanawiaj i rezerwuj tego RX570, dobrze Ci radzę ;) A tak to cienko to widzę za 800zł nie kupisz 1060 3Gb i zostanie tylko GTX1050Ti lub dziadzio GTX970 z mikroskopijną gwarą o ile taki znajdziesz za taką kwotę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1060 3gb powinna ci wystarczyc na te 2-3 lata, ale karty i tak sie nie kupuje na przyszłość.

a ten RX 570 4gb ze sferisa to tez bdb opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 570 za 732 zł to prawie kradzież, porównywalny wydajnościowo GTX 1060 3GB kosztuje 899 zł, do tego ma mniej pamięci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX580 za 880zł już niedostępny, masz ostatnią szansę na dobry zakup :lol2: Może to jakieś pokoparkowe ale to nie problem, gwarancja jest normalna na 3lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze bede mial w poniedzialek :/ sprobuje juz ja kulic i zaplace w pon, brac na 100% tego radeona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz, b.dobra okazja.

Krisol@ do tego dochodzi ten mityczny kop wydajnościowy w przyszłości :E Niby forza pokazała, że się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tak dobra, że pewnie szybko zniknie. Sklep duży, nie firma krzak. Brałbym od razu, aczkolwiek spodziewam się po tym maila "sorry, nie możemy Panu dostarczyć bo..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem RX580 8GB za 880zł i dostałem potwierdzenie, także kto się załapał i dostał potwierdzenie ten raczej otrzyma paczkę. A jeśli nie to posypia się pozwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze bede mial w poniedzialek :/ sprobuje juz ja kulic i zaplace w pon, brac na 100% tego radeona?

 

Bierz póki są. To najlepszy wybór na tą chwilę. Jak nie tam to na innym sklepie

 

http://nikolnet.pl/pl/chipset-amd/25151-sapphire-radeon-rx-570-pulse-4g-2xdp-dvi-4895106282667.html?search_query=rx+570&results=31

 

Mieli też 30 sztuk RX 580 Nitro+ za niecałe 900 ale zeszły tak samo szybko jak w Sferisie.

 

Sam zamówiłem o 11 w Sferisie RX 580 i dostałem potwierdzenie zamówienia i później drugi mail, że w realizacji. Ale ci co zamawiali 20 minut później już tylko dostawali anulowania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mogą być pokoparkowe ale to nieistotne, w razie czego jest normalna 36miesięczna gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy to sapphire daje 3 lata gw na radeony? u dystrybutorów (ab, abc i asbis) jest nowa dostawa tych kart, ale w żadnej nie jest ona tak tania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się walneli podobnie jak z ceną, ale skoro napiasali 36m-cy to powinni się z tego wywiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie martwił szczegółami, bo to jest normalny sklep. :P Gorzej jak potem masowo anulują zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

580 8gb miał 24 miechy, 570 36msc. Pewnie błąd jak i z ceną. Ktoś piątkiem nieźle przybalował, że w przy sobocie takie babole sadzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie martwił szczegółami, bo to jest normalny sklep. :P Gorzej jak potem masowo anulują zamówienia.

To będą mieć masowy problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się walneli podobnie jak z ceną, ale skoro napiasali 36m-cy to powinni się z tego wywiązać?

sklep to ma obowiązek dać 2 lata rękojmi... a w regulaminie:szczerbaty.gif

 

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu NIKOLNET nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie róbmy z tego forum prawnego. Jak ktoś już zapłacił to jest zawarcie umowy. Bo bez umowy sklep nie może pobrać opłaty ;)

Ja nie zapłaciłem bo nie chce sobie zamrozić środków jak się okaże lipa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu nie piszemy o nikolnecie tylko o sferisie. RX570 dalej dostępny, darmowa dostawa po wpisaniu kodu DOSTAWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu nie piszemy o nikolnecie tylko o sferisie. RX570 dalej dostępny, darmowa dostawa po wpisaniu kodu DOSTAWA

par. 6 pkt. 2 KLIK - każdy sklep internetowy ma coś takiego, jak kart nie mają to ich nie wyślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ad1 I wszystko w temacie, to są właśnie te paskudne sterowniki AMD, nie ma tutaj winy użytkownika robiącego zmianę karty poprzez DDU.  ad 2 Ale nie zrobiłem formatu, tylko oddałem kartę, bo jest uszkodzona, zła i w ogóle AMD nie powinno istnieć.  ad 3 Może dlatego, że w systemie nadal istniały "śmieci po nV" i system nie widział problemu.  ad 4 Problemy to wy macie, to tak samo jak w samochodzie, zmienię sobie silnik z 1.0 na 3.8 L ale zostawię stary EPU, starą skrzynie biegów i 10L zbiornik paliwa. koloryzowane by uwydatnić problem.    Nie cierpię po prostu takich postów, gość kombinował trzy dni zapewne bez formatu, no bo na dysku C trzyma pracę magisterską i nie mógł formatu zrobić, ale zaraz się okaże, że format był od xp do 11 a i tak nic to nie dało. Ahh te paskudne AMD. 🤣😇
    • Upierając się przy Intelu, zszedłbym do procka 12gen i w zamian wrzucił RTX 4070 Ti Super: https://www.morele.net/inventory/info/227db186/   Do gier będzie to wydajniejsze połączenie niż RTX 4070 Super + CPU 14-gen.   Jeśli komputronik musi być to: https://www.komputronik.pl/product/788171/endorfy-fortis-5.html https://www.komputronik.pl/product/737106/intel-core-i5-12600kf.html https://www.komputronik.pl/product/905177/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-4070-ti-super-dual-16gb-oc-dlss-3.html   Zasilacz daj sobie: https://www.komputronik.pl/product/816280/be-quiet-pure-power-12-m-750w.html lub https://www.komputronik.pl/product/800858/msi-mpg-a850g-pcie5.html Ten Seasonic z Komputronika to stara wersja bez ATX 3.0 i wtyczki 12VHPWR pod nowe NVIDIE.
    • Wszyscy tylko o topce widzę. Szkoda, że niższe segmenty wymierają...
    • E3-1230v2 to jest LGA 1155. Jaki zamówiłeś?
    • @galakty obronność kraju tak ale dla ochotników, jeżeli występuje przymus to już nie jest prawica  @kanon7 Przerasta zrozumienie prostej rzeczy ? Celem nie są pieniądze tylko towar i usługi, państwa drukują pusty pieniądz bez pokrycia , usa zaczęły się spytać jak idiotą Nixon zniósł parytet złota , co ci po pustych papierkach jak nie kupisz za to usług i towarów ? Znów kłamiesz personalnie , jeżeli głosowałem w wyborach samorządowych na kandydata PiS, kandydatkę KO i kandydatów konfederacji to jestem PiSKOKonfo ruskim ? Kiedyś pisałem jedynie o szkodliwości szczepienia przeciwko covid i jestem przeciwnikiem tylko tego szczepienia, sam jestem zwolennikiem szczepień np na gruźlicę żółtaczkę itd , podejrzewam że jestem zaszczepiony na większą ilość chorób niż ty więc kto tu jest antyszczepionkowcem? A co złego jest w twierdzeniu że ziemia jest płaska czy ktoś robi komuś krzywdę jak w to wierzy ?  Problem tworzy się wtedy gdy osoby jak ty uważają wszystkich innych za podludzi i oszołomów i chcą narzucać swoje zdanie przymusowo  Gratuluję więcej takich postów i będziesz jak lewica której trzeba dać mówić żeby sami się ośmieszali  A co do ucieczki z kraju jeżeli wybuchnie wojna w Polsce to nie mam zamiaru nigdzie się ruszać po prostu będę sobie żył tak jak dotychczas jako osoba mocno wierząca nie stawiam swojego życia na pierwszym miejscu 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...