Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CasperPL

Monitor do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam monitor Philips około 2010 roku matryce TFT(tn) trochę wurzkam się bo nie widzę słabo kontrast np gra Beyond two soul w czasie lesie noc. A monitor w ógole nie widzę ciemno zbyt słabo kontrast a nawet ustawiłem nie pomaga. A chce kupić monitor a nie tv bo nie ma miejsce na biurze a może do 24 cali. A może być dobry monitor ASUS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz ghostingu, to ten się nada.

 

Słyszałem ze opinie aoc mają spory bad pixel Ok czas biorę Lg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już wziąłeś czy nie, ale skoro przeszkadzał Ci kontrast w ciemności w grach, to na IPS również nie będziesz mieć tej czerni.

Może musztarda po obiedzie, ale patrząc po tv, to ja bym wziął coś na matrycy VA, czy jakie tam są pochodne w monitorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już wziąłeś czy nie, ale skoro przeszkadzał Ci kontrast w ciemności w grach, to na IPS również nie będziesz mieć tej czerni.

Może musztarda po obiedzie, ale patrząc po tv, to ja bym wziął coś na matrycy VA, czy jakie tam są pochodne w monitorach.

Va jest koszmarny jest niszczyciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Va jest koszmarny jest niszczyciel

Nie będziesz chyba walił z piąchy w swój wyświetlacz, bądź poddawał go nieprzyjaznym warunkom jak wysoka temperatura? :E Ten filmik ma się przecież nijak do użytkowania va czy ips jako monitor na biurko. Chcieli pokazać wyższość ips nad va w zastosowaniach typowo reklamowych, jako wyświetlacze mające dużo znieść. Skoro to reklama, to pewnie w dodatku to wszystko mniej lub bardziej naciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie z ekranami w dzisiejszych czasach jest "zawsze coś", np. ten wspomniany LG miewa problemy, w zależności chyba od sztuki. Tutaj temat z tego forum jaki znalazłem:

http://forum.pclab.pl/topic/1214710-LG-24MP59-problemy/page__p__14758491&?do=findComment&comment=14758491

 

Z alternatyw może Samsung S24F356FHUX, który ma całkiem dobre opinie. W sumie najlepiej byłoby podpytać w dziale monitory i projektory bo tam jednak więcej ludzi ogarnia i więcej gra na monitorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą czernią to jest różnie. Teraz mam IPS-a to ma lepszą czerń niż na moim poprzednim MVA :D Ale to kwestia pieniędzy po prostu. Do 800 zł to w sumie obojętnie jaki się ten monitor weźmie, jakościowo w końcu wszystkie są tak samo słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą czernią to jest różnie. Teraz mam IPS-a to ma lepszą czerń niż na moim poprzednim MVA :D Ale to kwestia pieniędzy po prostu. Do 800 zł to w sumie obojętnie jaki się ten monitor weźmie, jakościowo w końcu wszystkie są tak samo słabe.

 

Ok rozumiem i dziękuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...