Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weezyboss

Klawiatura cicha i mechaniczna do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje klawiatury mechanicznej zaznaczę ze to będzie moja pierwsza klawiatura mechaniczna zależy mi żeby była dość cicha zastanawiam się nad Stealseries m750 i jakąś klawiaturą Razera dobrze by było jakby posiadała RGB oraz Makra chociaż jeśli ich nie będzie to nie stanowi to wiekszego problemu :) czekam na wasze propozycje lub opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być cicha to tylko K70 lub STRAFE od Corsair przełącznikach MX silent. K70 lekko przekracza budżet, ale to chyba topowa klawiatura na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corsair K70 LUX (MX SILENT) Sam mam taka klawiature i powiem szczerze nie zaluje, chociaz to tez byl moj pierwszy mechanik :) Bardzo cicha i z w pelni konfigurowalnym podswietleniem. Jedyny minus to troszke krotka podporka pod nadgarstki ale idzie sie przyzwyczaic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o blackwidow z przełącznikami orange ? i którą z nich wybrać V2, X czy zwykłą chroma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o blackwidow z przełącznikami orange ? i którą z nich wybrać V2, X czy zwykłą chroma ?

Zdecydowanie V2, wersje X występują tylko z przełącznikami Razer Green (głośne, z klikiem). V2 ma bardzo wygodną podpórkę pod nadgarstki. Zamiast przełączników Orange, możesz wybrać Yellowy (przełączniki liniowe) - będą ciut cichsze od Orange (specyfika podobna do Cherry MX Red oraz MX Speed).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...