Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

angil00

Dziwne artefakty w bf1 na gtx 1080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas ustawienia gry na ustawienia wysokie+ w grze pojawiają się różne kolory na teksturach.

Dzieje się tak nawet w full hd, a fpsy oscylują wokół 55. Wiedźmin 3 śmiga w 4k na 50+ fps'ach.

Specyfikacja:

i5 4670k (przejściowo)

gtx 1080 gigabyte windforce

8gb ram ddr3 1600mhz

Zasilacz vero l1.

Co może być przyczyną?

http://ifotos.pl/zobacz/1jpg_qrshpqp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo na czym sprawdzić. W wieśku śmiga wszystko ok. Zaraz zrobię reinstall sterów, a jak nie pomoże to jakąś starszą wersję wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w wieśku nie ma artow to wywal stare sterowniki za pomocą DDU i wgraj starsze, na których nie było problemu i sprawdź, czy ciągle masz artefakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem reinstal sterów. Nic nie pomogło też cofanie do starszej wersji. Może być to spowodowane tylko 8gb ram? W bf1 dobija mi ram do maxa gdzie w wieśku mam ok. 5gb. Jutro będę testował na innym komputerze i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podczas ustawienia gry na ustawienia wysokie+ w grze pojawiają się różne kolory na teksturach.

Dzieje się tak nawet w full hd, a fpsy oscylują wokół 55. Wiedźmin 3 śmiga w 4k na 50+ fps'ach.

Specyfikacja:

i5 4670k (przejściowo)

gtx 1080 gigabyte windforce

8gb ram ddr3 1600mhz

Zasilacz vero l1.

Co może być przyczyną?

http://ifotos.pl/zobacz/1jpg_qrshpqp.jpg

Zrob screena w grze i go udostępnij, a nie zdjęcie z aparatu, by wykluczyc źródło problemu w monitorze/kablu/przejściowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco. Testowałem kartę jeszcze w Mass effect Andromeda na 4k i nic się nie działo. Doszedłem do pewnej opcji w bf1, a mianowicie przetwarzanie post. Po ustawieniu go na niskie/średnie problem znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...