Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamil300597

BlueScreen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu co jakiś czas (nieokreślony) komputer się resetuje i wyrzuca mi bluescreena z opisem crashdupma obraz znika po sekundzie i komputer włącza się od nowa. O ile problem nie był do tej pory jakoś bardzo irytujący bo komputer wyłączał sie raz na 4 godziny mniej więcej, tak teraz wyłącza się cały czas przy okreslonej czynności np przy zapisie jednego konkretnego pliku czy też w konkretnym momencie gry. Przeczucie mówi mi że to wina dysku twardego, z tego względu, że podczas przycięcia wyrzucenia bluescreena, dysk jakby na moment staje i potem odpala na nowo ,i daje resta. Mam w zwyczaju nie wyłączać komputera pracuje cały czas w trybie uśpienia gdy na nim nie pracuje, mimo wszystko i tak jeśli rano używam komputera kończę na nim prace zostawiam go ide na kilka godzin do pracy przychodzę, włączam i widze już ekran logowania do systemu a po zalogowaniu wita mnie błąd że system windows napotkał błąd i odzyskał sprawność.

 

Moje pytanka

-Czy to wina dysku?

-Czy da się to naprawić ? czy to wygląda na stałe uszkodzenie i czy wgl warto

-jeśli nie to co może być problemem

-jak temu zaradzić jeśli jest możliwość

 

Mój komputer składa się z

i8 4790k

gtx 970 g1

msi z-97-g43

24gb ram ddr3

dysk seagate 1TB hdd

 

uprzedzając wasze rady, tak, wiem, dysk ssd byłby wskazany, w niedługim czasie będzie tymczasem potrzebuje pomocy z obecnym hdd

 

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: f4

BCP1: 0000000000000003

BCP2: FFFFFA800EAD3B10

BCP3: FFFFFA800EAD3DF0

BCP4: FFFFF80002F91600

Service Pack: 1_0

Product: 768_1

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\102217-12417-01.dmp

C:\Users\Kamil\AppData\Local\Temp\WER-64756-0.sysdata.xml

 

Mogę dorzucić zdjęcie bluescreena jeśli może w czymś pomóc, z tym że to może chwile potrfać ponieważ trwa on 1 sekunde trzeba mu szybko cyknąć fote ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość optuj

Witam, od pewnego czasu co jakiś czas (nieokreślony) komputer się resetuje i wyrzuca mi bluescreena z opisem crashdupma

 

Mój komputer składa się z

i8 4790k

gtx 970 g1

msi z-97-g43

24gb ram ddr3

dysk seagate 1TB h

, z tym że to może chwile potrfać ponieważ trwa on 1 sekunde trzeba mu szybko cyknąć fote ;D

 

 

4502332400_1508664932_thumb.jpg

Odznacz Automatyczne uruchomianie

Podaj markę i model zasilacza

Sprawdź SMART dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...