Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

parys1969

zmieniales kompa?

Rekomendowane odpowiedzi

może jest ktoś kto zmieniał komputer a stare cześci mu tylko zalegaja ,jestem na zasilku opiekunczym a mój stary ddr2 z q6600 juz pada ,,moze ktos ma czesci do ddr3 lub dobre chlodzenie na 775 do oddania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie takie tematy jak ten...a komuś to z nieba spadły takie części lub z tira? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem na zasilku opiekunczym
Czyli nie dość że to My cie utrzymujemy to jeszcze mamy ci kompy dawać? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne są sytuacje w życiu, niektórym pomoc się naprawdę należy. Znacie sytuacje autora tematu że macie pewność że jest pasożytem? Nie? To może jednak więcej kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech autor pamięta, że w internecie nic nie ginie:

https://forum.dobreprogramy.pl/t/przyjme-uzywane-czesci-komputerowe/523225

https://forum.dobreprogramy.pl/t/gtx-460-czy-gtx-580-oto-jest-pytanie/531431

https://forum.dobreprogramy.pl/t/jak-podlaczyc-gtx-950-majac-tylko-2-x-6pin/532046

http://overclock.pl/forum/threads/12601-szukam-geniusza-w-podkrecaniu

http://www.oddam-za-darmo.pl/14-komputery-i-konsole/3517-chetnie-przyjme-pamiec-ddr2-2g-i-monitor

 

Mały bonus :E:

http://www.mojebezrobocie.pl/forum/pytanie-odnosnie-podjetej-pracy-ze-skierowania-z-up-t288.html?sid=fe5af1eafc8ec06d4ad5955eb5c993c4#p8161

 

Sam jeszcze dwa lata temu miałem złom w postaci Athlona 64 X2 5200+, 2GB DDR2 i 7600GS, przy którym Q6600 to potężny sprzęt. Nie starałem się jednak o jałmużnę, tylko cierpliwie zbierałem fundusze, czekałem na okazje na portalach aukcyjnych i wymieniałem podzespół po podzespole. Po dwóch i pół roku mam sprzęt z sygnaturki, na który wydałem około dwóch tysięcy (wszystko - buda, monitor, peryferia; włączając w to ceny przesyłek). Zaznaczę jeszcze, że wciąż się uczę, pracowałem tylko sezonowo i zarabiałem niewiele.

Można? Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

treq86 czy ty naprawde jestes taki głupi czy lubisz tylko takiego z siebie robic ,,,po 1 to ja przez 30 lat utrzymywalem takich jak ty ,,a teraz tez sie poswiecam dla innej osoby ktora przykrosc spotkala ,,,a ty co co ty mozesz o sobie powiedziec czysty darmozjad i ham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz nie mozna ,,,niestety niemam prawa pracowac ,nie moge podjac pracy takie przepisy a za 500 zł wyzyc oplacic i nazbierac na komputer to nie mozliwe dlatego sie pytam ,i pytam sie z grzecznosci bo sa ludzie co maja nieraz malo warte czesci a wmiare nowe sam kiedys takie wydawalem jak zmienialem na lepsze a ze internecie zostaje cieszy mnie to bo bedzie na wieki widac jacy nie ktorzy sa,,,,nie masz po co sie zgryzliwie odzywasz ? kalece bez nog tez powiesz idz do pracy albo kup se masc na porost konczyn?prosze przemyslec zanim sie cos powie

 

w zyciu tak bywa nie raz ma sie az za duzo ale kazdemy przyjdzie czas gdy cos zabraknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz prawa pracować to faktycznie przerąbane... spróbuj może poszukać kogoś, kto zna się na takich przypadkach i byłby w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie z zaświadczeniem od lekarza to sądzę że większość Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie prosze sie o uzalanie tylko grzecznie pytalem czy ma tos niepotzebne zbedne czesci co mu zalegaja ,,jak ktos tego nie rozumie to prosze idiotycznie nie wypowiadac sie troche kultury prosze jedyne takie forum gdzie tylko przykrosc spotyka czlowieka jedno jedyne

 

to tylko swiadczy o tym forum nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Napisz do niego żeby Ci podesłał mailowo, pewnie sam też w takiej formie dostał fakturę jeśli kupował przez neta   
    • Lenovo szczegółowo się trzyma kraju pochodzenia laptopa, więc też przepisów gwarancyjnych dla danego kraju. BTW. Przypominam tylko - info allegro - tego laptopa co chcesz kupić Układ klawiatury BE (azerty) - twierdzę że układ klawiatury będzie duuuuuużo większym problemem, niż ekran 15.6,  a nie 17 cali.    
    • DPF? A coś takiego w Polsce w ogóle istnieje? To się wycina i dalej jeździ
    • Z tym procesorem, to jakieś dziwne rzeczy piszesz Co to za wynalazek jeśli można wiedzieć ? Co do opóźnienia rpm od wentylatora CPU, to musisz to sobie właśnie tak ustawić, żeby reagował z opóźnieniem i obserwować temperaturę. Wiedząc, że pojemność chłodzenia jest dość duża - tak zakładam, bo nie wiem jakie jest  - to temperatura procesora nie ma prawa od razu podskoczyć o ileś tam stC, więc opóźnienie rpm będzie działać jak należy. Poza tym nie trzeba od razu ładować max rpm, bo po co, ustaw np. 50% rpm do 65stC a powyżej ułóż krzywą rpm liniowo do góry do np. 70stC i wypłaszcz, żeby wentylator nie wchodził na rakietowe obroty powyżej 70stC.   FC po uruchomieniu wykrywa wszystkie czujniki w komputerze i pokazuje je jako tabelki. Do tych tabelek trzeba przypisać odpowiedni czujnik/gniazdo FAN na płycie i podpiąć do niego wentylator (obojętnie, czy 3 pin czy 4 pin) Jeżeli masz na froncie np. dwa wentylatory, to fajnie ustawić rpm górnego wentylatora na froncie do czujnika od CPU (wentylator jest na wysokości chłodzenia CPU) a ten poniżej na froncie ustawić pod czujnik karty graficznej (wentylator jest na wysokości karty graficznej) Oba wentylatory będą się dynamicznie kręcić w zależności od czujników przydzielonych w FC. Gdy procesor będzie obciążony, a karta nie, to tylko górny się rozkręci, żeby podmuchać na mobo i procesor, odwrotnie będzie przy obciążeniu tylko karty. A w grach, gdzie wszystko zapierdziela na maxa, oba wentylatory będą kręcić z np. 1000rpm, gdy temperatury będą oscylować w okolicach np. 70stC dla CPU i 60stC dla karty. Możliwości jest od groma, tylko trzeba sobie to fajnie poustawiać W idle nic się nie kręci, bo nie musi, jedynie tylny wywiew ustawiony od 40stC czasem zakręci, jak się w budzie za ciepło zrobi, bo się w końcu zrobi, jak wywiew nie działa. Mam tak u siebie i jest elegancko. Co do SickleFlow 140 ARGB to krzywa rpm załatwia wszystko, wystarczy ustawić max na 1000rpm i gitara. Teraz sobie gram w FP (fishingplanet) i zobacz, jak się zachowują wentylatory: Wentylator na CPU kręci się dopiero od 50stC, tylny od 40stC, a przednie się nie kręcą, bo ich nie ma Aha, no i pompka w grze idzie na 100%, gdy w idle na 50% Sterowane ofkors w FC    
    • To teraz tylko czekać na premierę i ceny. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...