Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

samy1122

Dżwięk cały czas przerywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od 2-3 dni mam problem z dźwiękiem w komputerze,występuje on cały czas,przy słuchaniu muzyki,graniu,oglądaniu filmów na yt,filmów z dysku itd.jest to takie przerywanie jakby dźwięk się wyciszał,ktoś odłączał sprzęt,takie przerwy są różne nie ma na to reguły,jest jedna sekunda do kilkudziesięciu nawet.Komputer się nie zacina,działa normalnie tylko dźwięk się wyłącza.sprawdzałem inne głośniki, na słuchawkach,inny dysk nawet podpinałem żeby z innego systemu spróbować,podpinałem pod przedni panel,reinstalowałem sterowniki od karty dźwiękowej,najnowsze do karty graficznej wgrałem, sprawdziłem pamięć memtestem, zrobiłem skan nodem,nic nie wykrył.Zauważyłem że czasami pojawia się to okno dialogowe z sterownika realtek ze urządzenie zostało podłączone lub odłączone ale to nie zawsze,tylko czasami,myślałem żeby zrobić format ale skoro na innym dysku z systemem jest to samo to podejrzewam że nie wiele by to dało.Obstawiam że może karta dźwiękowa pada...co o tym sądzicie?Problem jest bardzo uciążliwy,denerwujący,komputer z takim problemem jest dla mnie praktycznie bezużyteczny.Proszę o poradę jak Sobie z tym poradzić,może da się to jakoś dokładnie zdiagnozować co jest problelem w warunkach domowych?Pozdrawiam Wszystkich.

Sprzęt:

głośniki:logitech z-506

płyta główna:asus p8z68-v

procesor:intel i5 2500K

karta graficzna:asus gtx 970

pamięc;corsair 2x4gb ddr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...