Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morrowind

Jaka karta graficzna do i5-8400?

  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka karta graficzna do i5-8400?



Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, od jakiej półki wydajnościowej zacznie się tutaj czekanie karty na procesor? Czy zalecanym wyborem będzie półka średnio wysoka (1060), czy może jednak wysoka (1080)? W końcu to 6 rdzeni, a jak pamiętam badania prowadzone na Labie - GeForsy lubią zapie$%^lać na wielu rdzeniach/wątkach.

 

Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wsadzić GTX1080. i5-8400 to wydajność jak i7-7700K stock lub nieraz wyżej. Przed premierą 8gen raczej nikt by nie powiedział, ze taki procek będzie bottleneckiem dla tej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą 8gen raczej nikt by nie powiedział, ze taki procek (i7-7700K stock) będzie bottleneckiem dla tej karty.

Uczciwe powiedziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w miarę sensowne pamięci to można i 1080Ti wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w miarę sensowne pamięci to można i 1080Ti wrzucić.

O kurcze :o W takim razie dopisuje ją do ankiety... Masakra. Rozsądne pamięci... Czyli takty 3200 na przykład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależeć od tego w co grasz i na jakich rozdzielczościach. Ja bym powiedział, że jeśli grasz w FHD, lepiej nie brać niczego szybszego od GTX1070. Dużo lepiej będzie kupić i5 8600K i połączyć go GTX1070, niż 8400 i GTX 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależeć od tego w co grasz i na jakich rozdzielczościach. Ja bym powiedział, że jeśli grasz w FHD, lepiej nie brać niczego szybszego od GTX1070.

Najpewniej będzie to 1440p

Dużo lepiej będzie kupić i5 8600K i połączyć go GTX1070, niż 8400 i GTX 1080.

Ale patrząc na sugerowane przez Was karty do 8400 można odnieść wrażenie że wystarczy on z nawiązką - nawet na zmianę karty za powiedzmy 3 generacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1060 do 8400 kawy i FHD wszystko na maxa leci plynnie, wylaczam tylko anty aliasing b to zabiera duzo mocy a roznica zadna. crysis 3 na ultra smiga pieknie. za pol roku wrzuce 1080 na poklad do tego proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1060 do 8400 kawy i FHD wszystko na maxa leci plynnie, wylaczam tylko anty aliasing b to zabiera duzo mocy a roznica zadna. crysis 3 na ultra smiga pieknie. za pol roku wrzuce 1080 na poklad do tego proca.

 

Zaraz zaraz aa zabiera dużo, a daje mało? Zaraz się odezwą znafcy żeś ślepy

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do FHD@60 to maks 1070... już ta karta będzie się często nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...