Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Astral699

[Zamknięty]Przejscie z FF na Chrome i same problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu na wstępie napiszę, sorry, że zakładam temat jeśli już podobny istnieje, ale od godziny ślęczę nad tym w googlach i nie moge sobie poradzic.

1. Czy da sie zrobic w przegladarce Chrome aby pasek zakładek był na samej górze, a pasek nowych stron (tabs) na dole ? Najzwyczajniej zamienić je miejscami, jak w ff. ?

2. Odwieczny problem, przynajmniej dla mnie. Co zrobić aby pasek adresu www był "rozwijalny" jak kiedys, dawno temu. ? Pomijajac zakładki chce miec najczesciej odwiedzanych 5-10 stron w zasięgu 2 kliknięc. Obecnie w Chromie widze jedynie możliwość dodania do zakładek poprzez symbol gwazdki, ale brakuje strzałki skierowanej do dołu żeby rozwinąć listę stron wwww.

3. Czy istnieje jakis dodatek typu "deckCut" ff, tylko do Chrome'a ? Wiem, że można zrobić "Dodaj do pulpitu" (które np nie działa jak nalezy na youtubie) ale trwa to zbyt długo. Nie do wiary ? A jednak. Jakas szybsza alternatywa ? Skrót, kombinacja klawiszy, rozszerzenie/dodatek ?

 

4. Njwiększa bolączka, która sięga 2015 (wtedy poniekąd istanioło rozwiązanie) - czyli rozmazany, tekst, głownie na youtubie i facebooku.

Powiększenie mam normalne, czyli brak, 100%, a mimo to tekstowi brakuje ostrości na tych stronach. Macie jakieś rozwiązanie tego problemu ? Tylko działające, bo mamy końcówkę 2017 a nie 2016 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...