Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janosikk

Padający dysk, wymiana.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wrzucam screen z HD Tune mojego dysku, niestety z tego co się zorientowałem nadaję się on już chyba tylko do śmieci, ale wolę się upewnić.

9IJ1glC.png

 

Gwarancja skończyła się jakoś niedawno i jestem zmuszony kupić coś nowego. Zastanawiam się nad WD Blue 2TB albo Toshiba P300 2TB. Ewentualnie proszę o inne propozycje.

 

Pozdrawiam

janosikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skan i remapowanie zrobić za pomocą MHDD? Nie mam obecnie żadnego pendrive, więc myślę że spróbuję zrobić to jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary program może pokazywać bzdury użyj Hard disk sentinel lub Cristal dysk info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crystal Disk Info miałem zainstalowany wcześniej i stwierdziłem że nie ma sensu wklejać S.M.A.R.T. też z tego programu. Hard disk pokazuję ponadto że kondycja dysku wynosi 4% i szacunkowy czas istnienia wynosi całe 4 dni. Pełny log z programu dodaję w pliku .txt. W takiej sytuacji jest sens probować ratować ten dysk, przeprowadzać remapowanie?

Disk report 2017 10 24.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo 8000 godzin i już na śmieci a mój 7 letni samsung 31000h i bez większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...