Skocz do zawartości
Pulpit

Steam - Temat Główny + FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważyłem, że zaraz po wyświetleniu pulpitu Steam weryfikuje pliki instalacyjne i w tym samym momencie sprawdza aktualizację (na sam środek wskakuje okno) - nigdy wcześnie nie widziałem takiego zachowania scratchhead.gif Coś zmienili, czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam zamyka się zapewne razem z systemem - nie wyłączasz go wcześniej - ale w takiej sytuacji nie zamyka się prawidłowo, a gdy steam nie jest poprawnie zamknięty, to uruchamiając się (a rozumiem, ze masz go w autostarcie), zawsze wyrzuca to okno sprawdzania plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam zamyka się zapewne razem z systemem - nie wyłączasz go wcześniej - ale w takiej sytuacji nie zamyka się prawidłowo, a gdy steam nie jest poprawnie zamknięty, to uruchamiając się (a rozumiem, ze masz go w autostarcie), zawsze wyrzuca to okno sprawdzania plików.

Czy w historii steama był dzień kiedy zamknął się poprawnie przy wyłączaniu systemu? :E Dosłownie codziennie widzę "program wymaga siłowego zamknięcia", a na start systemu widzę aktualizację i weryfikację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin kiedyś robił problemy z zamykaniem , ale reszta działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to za parodia ale nigdy nie maiłem problemów z Steam ani żadnych sytuacji typu jak wspomniałem w/w zapytaniu smile.gif po prostu działał jakby go nie było od czasu do czasu widziałem okno aktualizacji i to wszystko. Za to Origin nie zamyka się popranie blokuje i system musi czekać kwasny.gif na Win. 7 nie miałem takich problemów wink.gif

Co trzeba zrobić, ażeby aplikacje pracowały poprawnie scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mi właśnie na Win7 Steam się tak zamyka. Może mam za mało śmieci pracujących w tle i biedy Steam przy zamykaniu systemu nie nadąża :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam już dawno temu jakos z 3 lata temu byłem za granicą kupiłem parę gierek na steam długo na niego nie wchodziłem tzn nie wchodziłem bo chyba zapomniałem hasła do maila na onecie ;/ dałem chyba dodatkowe pytanie ale już zapomniałem ;/ sprawdzałem na steam konto czy istnieje takie co miałem i istnieje więc chyba nie zostało skradzione ?? posiadam tylko jeden klucz do gry którą posiadam na tym koncie da się te konto jakoś odzyskać z jednym kluczem i loginem ?>?? niby hasło też posiadam ale nie pamiętam czy zmieniałem czy nie bo nie mogę się zalogować tak samo jest na poczcie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w temacie. Czy da się ,,zaktualizować,, klucz do steam na grę którą już mam?

 

 

Mam grę na steam, ale nie mogę grać przez internet w tej grze bo to klucz zakupiony nielegalnie. Mam już kupiony legalnie klucz, więc czy mogę go jakoś zaktualizować czy muszę stworzyć nowe konto specjalnie dla tego klucza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz ją permanentnie usunąć, w zakładce pomoc techniczna gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano permanentnie nie da się i nie da rady aktywować na tym koncie tej samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi preferencjami odnośnie gier z brutalnością, krwią, seksem itp. ? Bo steam dodał możliwość by informowały cię lub nie o tych treściach. Zaznaczyłem by nie wyskakiwało o tym a tu nadal:

"Twoje preferencje są skonfigurowane tak, by ostrzegać cię o tego rodzaju treściach dla dorosłych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator

Jak to jest z tymi preferencjami odnośnie gier z brutalnością, krwią, seksem itp. ? Bo steam dodał możliwość by informowały cię lub nie o tych treściach. Zaznaczyłem by nie wyskakiwało o tym a tu nadal:

"Twoje preferencje są skonfigurowane tak, by ostrzegać cię o tego rodzaju treściach dla dorosłych."

Masz tak jeszcze?

 

 

ps Czy to zawsze instalatory muszą sprawdzać i instalować poprzez nakładkę directx oraz vcredist?

Czy można spokojnie to wywalić przed pierwszym uruchomieniem?

visual c++ ma wsteczną kompatybilność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dostaje jakies wiadomosci od osob z poza listy znajomych.

gralem z kumplem w csa i po meczu jednoczescnie dostalismy jakies wiadomosci, pozniej zaproszenie do gry, dzisiaj grajac w puba tez ktos mi cos wysylal.

Mial tak ktos? nigdy wczesniej tego nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z handlowaniem przedmiotami na Steam.

Mam Steam Guard, a mimo to blokuje mi sprzedaż na kilkanaście dni ze względu na brak logowania za pomocą Steam Guard. Ponownie logowanie przy pomocy kodu z apki Steam nic nie daje.

Jakieś pomysły?

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak, że teraz każda wymiana jest wstrzymana na 15 dni (blokada na boty do handlu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zdziwiła mnie informacja o braku logowaniu przez Steam Guarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak, że jak znów zaczniesz używać steam guard to i tak musisz odczekać te 14 dni by pozbyć się ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po 14 dniach od logowania steam guard będzie wystawiać oferty bez oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, nawet jak zmienisz urządzenie, używając SG, to jest chyba pięć czy siedem dni czekania (a może też czternaście).

Co ja gadam, nawet jak zresetujesz telefon i zainstalujesz na nim na nowo Steam :E No ale safety first, jak mawiali starożytni Rzymianie.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa to jest strasznie poj*bane, bo nawet jak korzystasz z tego to i tak jak kupisz coś na rynku tydzień musisz czekać by to odsprzedać lub zmienisz na diamenty i czekasz tydzień lub jak odznakę stworzysz to tydzień czekania na możliwość wymiany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie wiem co zrobili ale teraz podczas wystawiania przedmiotów na sprzedaż nie ma potwierdzenia przez telefon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...