Skocz do zawartości
Pulpit

Steam - Temat Główny + FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ciężko o te perły. Dying Light - jeśli komuś pasuje i jeszcze nie zakupił - było za tyle samo tydzień wcześniej, niektóre indyki - np. Battle Chasers - były o wiele taniej, inne - np. Inside - w ogóle nie są przecenione. Tanio jest Superhot, Asseto Corsa też chyba nie było po 25 zł, ale to podstawka.

 

W niezłej cenie jest CARS 2 - 45 zł podstawka, a 75 zł Complete - nigdzie chyba taniej nie było, więc jak komuś spieszno, to bym brał.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś fajnego do 100zł polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project Cars 2 w pelnym pakiecie zakupiony, teraz Stronghold Crusader II (mam sentyment do serii). Na GOGu znowu mozna za grosze dostac wszystkie części Wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superhot i Counter-Strike: Source. To jak na razie są moje jedyne zdobycze z tej wyprzedaży :E

 

Kusi mnie jeszcze Mount Your Friends :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie wycofanie się z kart skoro to właściwie darmowa kasa dla Volvo. przez te 2 tygodnie zrobiliby pewnie kilka milionów transakcji na samych kartach. ja wiem że oni mają kasy po uszy ale myślę że te 100 tysięcy dolarów to bez trudu by im wpadło praktycznie zerwoym kosztem.

 

typowa wyprzedaż ostatnich lat. większość gier schodzi do znanych poziomów. wygląda to mało zachęcająco. dziwią mnie tylko osoby obwiniające za ten stan rzeczy Valve :hmm: przecież to wydawcy ustalają gry a nie Gaben.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klikając „Kup”, zgadzasz się na to, aby Valve umożliwiło ci dostęp do cyfrowych dóbr natychmiast po zakończeniu transakcji z pominięciem 14-dniowego okresu wycofania z niej. Tym samym zrzekasz się swojego prawa do odstąpienia od tego zakupu.

 

O co z tym chodzi? Wcześniej można było żądać zwrotu pieniędzy itd.

 

Wybrałem płacenia VISĄ.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to działa zwrot, ale tylko jak zagrasz max 2h, i gra jest zwracana nie później niż 14dni od zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w tym wypadku nie działa możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość gwarantowana przez prawo. Stąd ta klauzula, wskazująca na przewidziany przepisach wyjątek.

 

Zwrotu można żądać od Volvo na ich zasadach, czyli <2h gry i <14 dni od zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jak to w końcu jest z obecnymi promocjami na Steam.. Czy codziennie pojawiają się nowe obniżki czy są one z góry ustalone w momencie rozpoczęcia wyprzedaży na steam? Bo nie wiem czy sens jest by zaglądać codziennie do swojej listy życzeń oraz do sklepu Steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kusi mnie gra Meeple Station :). Więc dzięki chyba się jednak zdecyduje na tę grę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawa gra ale kurcze jakoś po paru godzinach zaczeła mnie lekko nużyć.. Ale pewnie do niej wrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupione na promo: Half life 2 + episode one + episode two + magic cat ;) ~15zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też się załapię na HL2, wstyd przyznać że nigdy nie grałem w HL'a oprócz pierwszej misji.

Kupiłem teraz FC New Dawn, niby to samo jak w każdym CoDzie ale FC5 była ciekawa mimo beznadziejnego zakończenia. Imo najlepszy FC do tej pory to Primal, klimat był mega.

 

Warto interesować się KC Deliverance Royal i AC Odyssey w promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie gier od Valve, to zobaczcie sobie Valve Complete Pack. Można zaoszczędzić jeszcze więcej, nawet jak macie w bibliotece coś z tego pakietu już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KC Deliverance Royal to można u ruskich kupić i wychodzi 43 zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad takim pakietem:

 

- "Devil My Cry 5"

- "Darksiders 3"

- "Hitman Game of the Year Edition"

- "Borderlands: The Handsome Collection"

- "DARK SOULS: REMASTERED"

- "Twierdza HD"

- "Twierdza Krzyżowiec HD"

- "Titan Quest Anniversary Edition"

 

Myślałem jeszcze o "Project Cars 2" ale ponoć gra nie nadaje się pod pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem 45 minut na padzie od Xbone Elite i sie poddałem.

 

Twierdze moge z czystym sumieniem polecić....NIE MOŻNA TUTAJ TEGO ZBUDOWAĆ MÓJ PANIE :E Twierdza 2 też jest całkiem fajna, kupiłem wszystkie części mimo słabszych recenzji tych nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ...

Proszę o pomoc ... zastanawiam się nad serią Tomb Raider. Chodzi mi konkretnie o gry : Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider. Chciałem kupić jedną z nich i zastanawiam się nad ... Shadow. PS... nigdy nie grałem w Tomb Raidera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow jest najbardziej specyficzny i w zadnym wypadku bym od niego nei zaczynał, gdy dwie poprzednie świetne części są za grosze.

Bierz "jedynkę" z nowej trylogii i Rise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Zas sugeruje zacznij od pierwszej części. Jak Ci się spodoba to leć po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wtedy tym bardziej trójka to może być rozczarowanie. :E Sam nie grałem, ale wiadomo co piszą w sieci i jaka dyskusja toczyła się tutaj na forum.

Z tego wszystkiego wnioskuję, że sam byłbym grą bardzo, bardzo rozczarowany, dlatego nie wiem, czy w ogóle zagram w Shadow. Może jak wpadnie za 20 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli część 1 i 2 nowej serii warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pierwsza i druga jest fajna i do wyrwania za śmieszne pieniądze. W trójkę grałem tylko demo więc o grze się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...