Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GoreK.

Problem z XIaomi 4a wykonanie połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam duży problem z Xiaomi 4a

 

Odblokuje telefon, wybieram z listy kontakt. Dzwonie i telefon nie wykona połączenia. Słychać dźwięk zakończenia rozmowy i tyle. Powtarzam to i problem znika. Zablokuje telefon i odblokuje problem raz występuje raz nie.

Druga sprawa to kwestia odbierania połączeń. Nie można się dodzwonić przychodzi tylko sms, że ktoś spróbował się skontaktować i później już na telefon można zadzwonić . Sytuacja oczywiście nie jest cykliczna. Raz to się pojawia raz nie.

Kwestia zasięgu cały czas full. Na żadnym innym telefonie problem nie występuje.

Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych. Zmieniłem gniazdo karty z Sim 1 na Sim 2 itd.

Jestem zalogowany na konta Xiaomi itd Najnowsza wersja systemu. MIUI 8.5.7.0 | Stabilna

Sieć Play

 

Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem?

Pozdrawiam")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakiś pomysł?

Spróbuje zmienić kartę w telefonie może simka uszkodzona :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem tel na gwarancję. Piszę tylko po to aby pochwalić serwis. Oddałem do salonu Playa w czwartek, następnego tygodnia we wtorek telefon był do odbioru, wymienili mobo problem znikł...

Dodatkowo założyli nówkę tylną klapkę bo stara była zrysowana i był oderwany znaczek :thumbup: przez co telefon wygląda jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Play serwisuje? Nie dostałeś czasem nowego a stary poszedł do Chińczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon wziąłem w Playu. Więc odesłałem na gwarancję przez salon. Podobno tak jest szybciej. Play sobie wysłał do serwisu Xiaomiego przecież ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny redmi 4 z problemami , połączeniami.

Coś jest na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

To już kolejny redmi 4 z problemami , połączeniami.

Coś jest na rzeczy

Nie zapędzaj się. Policzyłeś na ile sprzedanych egzemplarzy?

Równie dobrze ja mógłbym napisać, że siedzisz w kieszeni producenta innej chińskiej marki.

Odpuść trochę, bo zaczyna zalatywać trollem (nie tylko na tym podforum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem SGS3 i co się stało? Siadła płyta główna (wada fabryczna FLAGOWCA) tysiące podobnych awarii.

Odesłałem na gwarancje. Nad głośnikiem było pęknięte szkło 2mm ryska Co zrobił samsung? Uznał, że to przez to płyta główna siadła.

Czekałem miesiąc.

Xiaomi? bok był ubity klapka z tyłu totalnie zniszczona, oderwany znaczek. Również płyta główna do wymiany. Co zrobiło Xiaomi? (Prawdopodobnie w ten sam dzień) wymienili mobo dali nową klapkę i telefon miałem po 3 dniach roboczych w rękach.

 

Ja się do Samsunga zraziłem poprzez serwis. Żałosne to było. Ich awaria flagowca nie miała nic wspólnego z wyświetlaczem(który był bez żadnej skazy oprócz szkiełka na glosnikiem). Ostatni raz kupiłem ich szit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...