Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tybor

Zamiana Monitor Gamingowy na inny do 2tys

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedawno zakupiłem monitor Samsung C27FG73FQUX , jest to gamingowy monitor. Teraz robię przesiadkę z PC na Mac OS, oraz mam Xboxa który i tak do 60Hz nie dociągnie, dlatego nie wykorzystuje potencjału tego monitora. Więc postanowiłem tego sprzedać i poszukać czegoś innego do 27".

 

Co byście polecali do 2000zł ? Tak jak mówiłem 27" fajnie jak by byl zakrzywiony, jakoś może różnicy dużej nie widać ale efekt fajny tak czy siak, i zawieszenie na wieszaku VESA, przeglądanie internetu, filmy, gra na Xboxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może to : Samsung C27FG73FQUX

 

tani, dobry, 100% sprawny z pewnego źródła i co najważniejsze - za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przecież taki teraz mam , i po co mi teraz 144hz jak grał nie będę na pc bo będzie Macos a konsola nie wyciagnie powyżej 60hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz 3 ludzi odpowiedziało na błędnie napisany tytuł tematu zamiast doczytać dwóch linijek tekstu w pierwszym poście. Zmień tytuł na: 27 cali 60hz zakrzywiony VESA do 2000. Dodatkowo w opisie napisz: przeglądanie internetu, filmy, gra na Xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu napisałem żeby nie zmieniał bo sens żaden. Ma wszystko co szuka. Gratis 144hz. Oddać komuś za pół darmo ekran i kupić drugi słabszy za więcej do głupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, bo jednak 144hz jest nie wykorzystane, a tak bym mógł mieć IPS, i WQHD więc..

 

Coś takiego znalazłem : Dell U2717D InfinityEdge Monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wqhd na Xboxie coś da? Skalowana i pomazana rozdzielczość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...