Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oizo76

dziwny problem z instalacja sterownikow nvidia

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam temat,gdyz szczerze mowiac nie mam pojecia co sie dzieje.

 

Postawilem na nowo system,windows 10 pro 64

 

Reszta sprzetu to plyta Asus z370-a prime,8700K,gtx 1080ti,16gb ram,samsunm m2 950 pro

 

Windows zainstalowal sie bezproblemowo(pisze z tego kompa),dalem mu starowniki lan,nastepnym krokiem jest instalacja sterow NVidia

 

pobralem najnowsze 388.31 win10-64bit

 

Chce je zinstalowac,najpierw jest pierwszy etap-czyli skanowanie system...a pozniej wyskakuje info ze sterowniki nie sa kompatybilne z moja wersja windowsa...wtf??

 

dla pewnosci sciagnalem HWINFO aby sprawdzic czy nie walnalem sie przy instalacji windowsa-ale nie,jest ok---Microsoft Windows 10 Professional (x64)

 

 

dodam ze wczoraj wszystko smigalo ok-tyle ze na tej platformie nie instalowalem jeszcze niczego,ssd z cala zawartoscia-a wiec windows I reszte sterow przenioslem z poprzedniego kompa ,ktory byl na plycie aorus z270 gaming 8,oraz aorus gtx 1080.

Po przelozeniu ssd na obecna plyte,oraz po zamianie grafiki wszystko smigalo elegancko---tyle ze system mialem juz nieco zasyfiony I postanowilem postawic windows na nowo.

 

 

Jestem zaskoczony,nigdy wczesniej nie milem problemow z instalacja sterow nvidii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

windows + r i uruchom "winver" - napisz jaka wersja systemu (poniżej 1511 nowe stery od nv nie chcą się instalować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Windows 10 Professional (x64) Build 10240.16384 (1507/TH1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie,po aktualizacji windowsa ,ten sam juz sobie pobral najnowsze stery.

 

Moc powrocila. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...