Skocz do zawartości
arek2815

Wiarygodność sklepu z oprogramowaniem "KLUCZ PANDA"

Rekomendowane odpowiedzi

tiaaa, to już lepiej z zatoki se to pobrać - tzn dostaniesz klucz, oczywiście, i pewnie parę dni podziała... ale co potem?

 

btw, inne fajne okazje z tego sklepu to Win 10 za 200 zł i Office Box dla firmy za 200 zł (normalnie > 1000 zł, bo to nie wersja Home ani Student itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też to śmierdzi,bo nikt nie jest świętym Mikołajem,ale tak z czystej ciekawości chciałem poznać opinie innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich 3x Battlefield 1 w grudniu i 2x Windows 10, 1xOffice 2016 Home&Student po tygodniu. Nie miałem żadnego problemu.

Zaletą strony jest to, że akceptują bitcoiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

To są oszuści. Sprzedają używane licencje jako nowe, czase sprzedają "nowe licencje retail" (wersja jednostanowiskowa, pudełkowa) a klientowi przesyłają kod e-mailem. Zgłosiłem sprawę oszustwa na policję, niestety prokuratura opóźniła sprawę o pół roku i gry w końcu na poważnie zajęli się sprawą, właściciel firmy prowadzącej sklep Klucz Panda zniknął a prowadząca go firma GBD GLOBAL BUSINESS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Plac Wolnica 13/10 31-060 Kraków NIP 5272725895 została wykreślona z listy podatników VAT z powodu braku kontaktu z właścicielem. Według KRS był nim Asen Asenov, policja poszukiwała też w tej sprawie jakiegoś Turka. Sklep został przejęty przez inną firmę, Mojito, której właścicielem jest Hakan Demir, prawopodobnie też Turek.

Sklep nadal prowadzi tą samą działalność polegającą na wciskaniu klientom "nowych kluczy" które okazują się wielokrotnie rejestrowanymi, kradzionymi albo odkupionymi używkami które są sprzedawane wielu klientom na raz i zostają po pewnym czasie dezaktywowane. W przypadku gdy klienci angażują organy ścigania, aktualny właściciel sklepu znika a sklep staje się własnością kolejnej podejrzanej spółki która jest już od kilku lat zarejestrowana i ma czyste konto.

Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...