Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luuliguzman

Internet radiowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam taki problem, który uniemożliwia mi spokojną grę w CS:GO.

W CS:GO skaczący ping znacząco wpływa na jakość rozgrywki. Lepiej mieć stałe 70 pingu niż skaczące z 40 do 70.

Mój dostawca internetu próbuje mnie przepinać na różne kanały ale bez spodziewanego efektu.

Jest jakaś możliwość 'zwiększenia' pingu aby utrzymał się na wyższym poziomie ale nie skakał?

Albo jakiś inny manualny sposób?

Prędkości internetu to 16/10 i są stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam problem. Radiówka, pingi niby niskie, ale dość zmienne. Rozmawiałem z dostawcą, niby próbowali coś naprawiać, zmieniać jakieś opcję, ale to nic nie dało. Efekt taki, że od pół roku nie odpalam gierki. Także myślę, że i u Ciebie też będzie ciężko jeżeli chodzi o poprawę.

 

CS na takim necie jest absolutnie niegrywalny. U mnie na stronach typu faceit tnie strasznie. Postać wygląda jakbym grał na kilku fps :D

 

Widziałem na forum masę narzekań na internet radiowy. Ja użytkuję już drugi i dalej nie mogę spokojnie pograć w cs'a. Najlepiej jakby udało Ci się znaleźć coś po kablu, chociaż po swojej sytuacji wiem, że czasami nie ma na taki szans.

 

Przeskoki pingu występują u Ciebie niezależnie od godziny czy w porach wieczornych jest jeszcze gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dostawca sie ogarnie i zacznie wykorzystywac TDMA. To nie jest rok 2012 ze to byla nowosc.

U mnie jak prowadzilem jeszcze radiowke to ludzie uciekali z Orange i Netii po kablu na radio bo ping o wiele lepszy i stabilniejszy.

W CS 1.6 jak grywali to mowili ze maja 8-15ms zaleznie od serwera. Jitter na poziomie 2-3ms.

Na orange ponizej 35ms nie umieli zejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okolicy teoretycznie czterech dostawców oferuje dostęp do internetu radiowego. Miałem do czynienia z dwoma. Na pierwszym necie wieczorami leciała prędkość i następowały ogromne skoki pingu. Na drugim, który użytkuję teraz ping teoretycznie powinien być bardzo dobry, niby jest niski, jednak ciagle przeskakuje ( ping na polskich serwerach około 25, jednak jitter 10-20). Trzeci internet ma kumpel, sytuacja taka sama jak na moim poprzednim. Ostatni dostawca ma bardzo słabe opinie w internecie, więc nawet nie biorę go pod uwagę.

 

Także podsumowując, jeżeli chodzi o internet radiowy do grania to przynajmniej u mnie i jak widzę u kolegi nie ma szans na tym pograć w cs'a,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie jest tak, że jak ping skacze z 20 do 40 to nie ma problemu, nie czuć w ogóle. Gra sobie to wyrównuje w jakiś bezbolesny sposób. Problem pojawia się właśnie w tych skokach 50-100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...