Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

babucek1996

Cichy, chłodny laptop do gier i pracy za +/- 4,3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jak w/w 17 calowego laptopika do pracy w programach, także procesor dosyć ważny i do gierek.

Najważniejsze, aby przesadnie się nie grzał, ani nie był głośny. Dlatego chyba MSI odpadają?

 

Znalazłem Acera Aspire i7-7700 HQ + Gtx 1050Ti. Czy warto go wziąć? W cenie 4299 promocyjnej w media zawiera także system.

Jak sprawa ma się z chłodzeniem w porównaniu do MSI?

 

A, i czy jest szansa, że X-kom wypuści ten model taniej na black friday, tak samo jak zaproponował Asusa 1000 zł taniej? jeżeli jest taka szansa, to bym kupił jutro w x-kom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czekoladka2 ja też chciałem go wybrać dziś, ale gdy zajechałem do MediaMarkt, bo jest akurat promocja za 4299 to sprzedawca mi odradził, dlatego że będzie się grzać z powodu ciasnej obudowy i niegamingowego chłodzenia, a zbyt mocnych podzespołów... I sam już nie wiem jaka jest prawda...

 

Zamiast tego polecił mi HP Omen za 5k albo Predatora jeszcze drożej. Dodał, że sam jest streamerem.

 

Nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również się wydaje, że Aspire 7 byłby najlepszy, bo podobno Omeny i Predatorzy to 'suszarki' które nieźle się grzeją...

@nabijaczytastream, pewnie jak to w Media, sprzedawca chciał Cię naciągnąć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...