Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arianna_a

Karta graficzna chyba w ogóle nie pracuje po ostatnim czyszczeniu komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą kartę graficzną https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/ i ten procesor https://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4670-3-4ghz-6mb-box-bx80646i54670-546529/ . Niedawno odkurzałam komputer, gmerałam w nim pędzelkiem z naturalnego włosia, spryyskałam powietrzem spręzonym i w zasilaczu troszkę odkurzaczem i tyle i ostatnio postanowiłamz agrać w coś (ale dawno nie grałam) i zmierzyć temperatury podzespołów, grą była star wars TOR i nie zmieniła się wcale temperatura w karcie. Postanowiłamzainstalowac coś bardziej wymagającego padło na assasin creed 1 część i co mnie zaciekawiło pokażę na screenie https://imgur.com/yxPOYd6 jako karta graficzna podany jest procesor czyli karta zintegrowana (czy jak to się mówi) z nim! Teraz się martwię co się dzieje! Także przy 5minutowej grze w assasyna nic się nie nagrzało!

 

A co dodam! Tak normalnie przy pracy komputera lekko się nagrzewa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę to zobacz w czy w biosie wykrywa, tak swoją drogą to kabel hdmi/dvi masz gdzie podpięty? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor zostal podlaczony poprawnie ? To znaczy - pod karte graficzna GTX 770 ? Czy podlaczony pod plyte glowna (karte zintegrowana) ?

Bo powinien byc podpiety pod GTXa. Sprawdz to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić w biosie? jestem laikiem szczerze mówiąc ale z instrukcją może dać rady, kabel od monitora wygląda na to że jeest podpięty pod wtyk z napisem hdmi bo tam był taki duży kabel jakby co zdjęcie (średnio wyraźne ale no)https://imgur.com/eDV0FFQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Boże jak bardzo wam dziękuję! Martwiłam się bo kupiłam tą kartę za własną zbieraną kasę (a nie zarabiam jeszcze) i że kaputnęła mi i dramat się rozgrywa a to tak się sprawy mają uffff dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tak dobrze ze kupiłaś sprawną, bo 770 często umierają. Ciekawe ile pochodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy przy czyszczeniu nie rozłaczyłeś kabli zasilających karte i wez zresetuj bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak? Chodzi już prawie 4lata!

 

3-4 lata to częsty moment w którym karty padają, ale może jeśli używasz ją łagodnie, do jakichś minigierek to inna sprawa. Nie wiem jak to wygląda w wykonaniu kobiety :D Czy taki Wiedźmin na full z 30 fps :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4 lata to częsty moment w którym karty padają, ale może jeśli używasz ją łagodnie, do jakichś minigierek to inna sprawa. Nie wiem jak to wygląda w wykonaniu kobiety :D Czy taki Wiedźmin na full z 30 fps :E

 

połowa formu poleca 1050ti a to wydajnościowo to samo co 770ka.

to była bardzo dobra konstrukcja a ze kepy były ciepłe to swoją droga - natomiast kto miał r9 2xx ten wie co to piecyk :D

95stopni na rozkręconcyh wiatrakach :D a przy WF3 odkurzacz przy graniu ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

połowa formu poleca 1050ti a to wydajnościowo to samo co 770ka.

to była bardzo dobra konstrukcja a ze kepy były ciepłe to swoją droga - natomiast kto miał r9 2xx ten wie co to piecyk :D

95stopni na rozkręconcyh wiatrakach :D a przy WF3 odkurzacz przy graniu ;d

 

Poleca, bo nic lepszego nie da się znaleźć w miarę tanio i z tak niskim poborem prądu. Ale jeśli ktoś jest prawdziwym graczem to musi kierować się juz w strone 1060 6gb

 

Tak, R9 2xxx też były potworkami. Na dzisiaj obu bym nie polecił, więc niech sie cieszą ci który mjeszcze chodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050ti miałem i dziękuję :D

jest 1060 3gb i mam swoje stałe 120FPS (przy fastsyncu) w TU pre alpha :D

 

resztę będę sparawdzał jak Bóg da czas na zainstalowanie czegokolwiek ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...