Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morrowind

Suszarka bębnowa w sypialni?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :-)

 

Macie może w swoich domach suszarki bębnowe elektryczne? Jeśli tak to jak myślicie, da radę coś takiego postawić w sypiali? Sprawdzi się to? Chodzi mi przede wszystkim o:

- hałas

- nagrzewanie pomieszczenia

- zapach

- zaciąganie kurzu z podłogi (w sypiali, przy ziemi mam go zwykle całkiem sporo).

 

Prosił bym o odpowiedź na każdą kwestię. Szczególnie temat cyrkulacji powietrza mnie interesuje. Czy jest ono z jednej strony pobierane, z drugiej wyrzucane, czy też służy do tego wspólna kratka wentylacyjna (zwykle na froncie urządzenia), a także czy te kratki mają jakieś filtry przeciw kurzowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- hałas raczej spory, ale cichsze to od pralki, hałasuje w duże mierze przewracające się ubranie, ale z drugie strony urządzenie które mam w domu jest już dość wiekowe a nowe mogą być lepiej wyciszony.

- nagrzewa raczej w bardzo małym stopniu

- zapachów raczej brak

- w urządzeniu masz filtry poza tym rurę zaciągającą powietrze możesz umieścić wyżej, o ile taka jest przewidziana w urządzeniu

 

Ogólnie to zapomnij o spaniu przy włączonej suszarce, a gdzieś w przedpokoju (np w szafie) nie możesz jej postawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką masz pralkę, ale niektórzy producencji daja opcję dokupienia takiego łącznika i można suszarke postawić na pralce :) W sypialni jakoś tego nie widzę, no chyba, że do sexu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...