Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartus04

Podzespoły Honor 9

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz: Dobry ten Honor 9 ? Moja Nokia 3310 zaczyna mi się nudzić, a na nowym Smartfonie bym se w Snake' a w lepszych kolorach pograł.

Paweł: Dobry ?!? No pewnie, że dobry nawet znakomity, on jest flagowcem. oznacza to, że jego firma wydaje mniej więcej co roku kolejne wersje, zazwyczaj firmy te najbardziej przykładają do niech uwagę.

Janusz: A co z tym Snake??? Będzie działał???

Paweł: Snake?! Jego ośmiordzeniowy procesor 4 x Cortex-A73 2,4 GHz i 4 x Cortex-A53 1,8 GHz w połączeniu z układem graficznym Mali-G71 MP8 poradzą sobie ze "Snake".

Janusz: A co z wyświetlaczem? Będzie kolorowy czy nie???

Paweł: Ekran obsługuje 16 milionów kolorów ma 5,15 cala w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli czyli FullHD, który wykonany jest w technologii IPS LED, więc kolory będą żywe i dobrze odzwierciedlone z rzeczywistymi.

Janusz: Słyszałem że można na nim używać Internetu w domu i poza nim. To Prawda???

Paweł: Obsługuje on WiFi, czyli łączność z routerem w domu. Gdy musi nagle wyjść Pan z domu można przejść na łączność z Internetem Mobilnym, Smartfon ten obsługuje także łączność z 4G LTE czyli można przeglądać Internet z bardzo dużą prędkością przesyłania danych pomiędzy stroną Internetową, a Honor 9. Ponadto Jego bateria wystarcza na długo, a gdy jest nagląca potrzeba wyjście z domu to ładowarka naładuje go bardzo szybko, ponieważ obsługuje szybkie ładowanie.

Janusz: Czy można nim rozmawiać tak jak na mojej Nokii ? Bo jak Nie to rezygnuje:(

Paweł: Oczywiście, każdy Smartfon obsługuje rozmowy, powiem więcej można nimi także wysyłać SMS' y, Honor 9 posiada to wszystko.

Janusz: Wiem już, że jest on znakomitym Smartfonem. Po tej konwersacji zdecydowany jestem na jego kupno, ale mam dwa ostatnie pytania.

Paweł: Słucham, jakie??

Janusz: Co z robieniem zdjęć, bo podobno to największa zaleta Smartfonów ?

Paweł: Ma on 2 aparaty na tyle i od strony ekranu jeszcze jeden do robienia SOBIE zdjęć. wszystkie one robią piękne ostre zdjęcie, do których nie będzie miał Pan zastrzeżeń. a to drugie pytanie ?

Janusz: Czy ma on jakieś inne przydatne funkcje ?

Paweł: Ma on czytnik linii papilarnych, a także czujniki takie jak: zbliżeniowy, kompas cyfrowy, akcelerometr oraz czujnik oświetlenia.

Janusz: Zaraz lecę do sklepu po niego kasa już naszykowana:) Dziękuję, że uświadomił mnie Pan o tym jak dobry jest Smartfon Honor 9.

Paweł: Nie ma sprawy :)

 

Pozdrawiam Administracje PCLab :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...