Skocz do zawartości
Par_Dez

Przestroga dla kupujących drukarki Epson

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę przestrzec kupujących drukarki Epson i liczących na zwrot prowizji. To jest bujda na resorach ! Zwykli oszuści. Kupiłem drukarkę L805 w październiku ok. 02.10.17 r. Zarejestrowałem i po 2 monitach otrzymałem odpowiedź, że w ciągu 30 dni otrzymam zwrot prowizji 150 zł.

Pisałem maila jeszcze 3 razy bo pieniędzy nie otrzymałem. W końcu na moje kategoryczne żądanie dostałem powiadomienie z imieniem i nazwiskiem i kontem, którego nie mam o takim numerze, a podałem właściwe w zgłoszeniu. Po prostu wzięte z sufitu iż pieniądze zostały przelane na te lewe konto.

Napisałem do nich i wyjaśniłem, że coś kręcą ( 4 maile ) i ani słowa w odpowiedzi. To są zwykli naciągacze i oszuści, aż wstyd, że taka niby porządna i szanowana firma jest naciągaczem. Nie chodzi o te marne 150 zł, tylko jak można być takimi kłamliwymi oszustami i naciągaczami.

Przestrzegam - nie liczcie na ich uczciwość - to jest zwykła forma złodziejstwa. Fi*** jedne !!! Dołączam zrzut ekranu.

post-100239-15119927826535_thumb.jpg

Edytowane przez Par_Dez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę przestrzec kupujących drukarki Epson i liczących na zwrot prowizji. To jest bujda na resorach ! Zwykli oszuści. Kupiłem drukarkę L805 w październiku ok. 02.10.17 r. Zarejestrowałem i po 2 monitach otrzymałem odpowiedź, że w ciągu 30 dni otrzymam zwrot prowizji 150 zł.

Pisałem maila jeszcze 3 razy bo pieniędzy nie otrzymałem. W końcu na moje kategoryczne żądanie dostałem powiadomienie z imieniem i nazwiskiem i kontem, którego nie mam o takim numerze, a podałem właściwe w zgłoszeniu. Po prostu wzięte z sufitu iż pieniądze zostały przelane na te lewe konto.

Napisałem do nich i wyjaśniłem, że coś kręcą ( 4 maile ) i ani słowa w odpowiedzi. To są zwykli naciągacze i oszuści, aż wstyd, że taka niby porządna i szanowana firma jest naciągaczem. Nie chodzi o te marne 150 zł, tylko jak można być takimi kłamliwymi oszustami i naciągaczami.

Przestrzegam - nie liczcie na ich uczciwość - to jest zwykła forma złodziejstwa. Fi*** jedne !!! Dołączam zrzut ekranu.

Jaka jest możliwość wyegzekowania tej kwoty, o ile w ogóle jest to możliwe ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spór na gruncie prawa cywilnego. Ewentualnie można próbować półśrodków typu Rzecznik Konsumenta, jeżeli kupowałeś jako konsument i masz regulamin tej promocji.

 

BTW, jeżeli wysłałeś do nich 3 maile, a następnie 4 maile, to mniej jest powodów do zdziwienia, że to zlali, niż gdybyś wysłał dwa konkretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem konkretne posty z zapytaniem o zwrot prowizji, straszny mądrala jesteś i uważasz mnie za głupka co nie wie co i jak ma napisać ?

Edytowane przez Par_Dez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Par_Dez: jak potoczyła się sprawa? Dostałeś zwrot? Pytam, bo mam ten sam problem - drukarka kupiona pod koniec października, pieniądze niby wysłali, ale na wskazanym koncie ich jak dotąd nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam ludzi oszukanych w sprawie zwrotu pieniędzy za zakup drukarki Epson. Sprawa trafi do sądu nie będę się z nimi cyckał tym bardziej że nie jestem jedyny z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo informuję, że ostatecznie zwrot 150 zł otrzymałem dokładnie po 3 miesiącach od zgłoszenia udziału w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...