Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zawisztheblack

Wentylatory, Aquaero, PowerAdjust, kable Corsair Type 3

Rekomendowane odpowiedzi

Fotka dla moda:

 

SFVMZIq.jpg

 

Sprzedam:

 

Wentylatory Noiseblocker PK-1 140mm - nowe, nieużywane, pełny komplet z dwoma kablami, gumową podkładką antywibracyjną, śrubkami i logiem Noiseblockera do przyklejenia na kompa. Do wentylatorów dołączam kopię faktury, którą dostałem przy zakupie.

 

Cena: 40 zł/szt. 3 sztuki na sprzedaż.

 

 

1b4Zb8w.jpg

 

UK89CHm.jpg

 

 

Wentylator Parvum F1.0 120mm czyli rebrand znanych Alpenfohn Wing Boost 2. Tutaj info ze strony producenta, że jest to rebrand - jedyna różnica, to inna naklejka. Wentylator nowy, nie używany. Pełny komplet z dodatkowym kablem, redukcją na 7V, redukcją na 5V oraz kołkami antywibracyjnymi.

 

Cena: 30 zł - wersja z białą ramką i czarnym środkiem

 

 

5DUGU0u.jpg

 

dRlOgRk.jpg

 

 

Zestaw kabli Corsair Type 3, które pasują do następujących, w pełni modularnych zasilaczy od Corsair:

 

AXI Series – 1500/1200/860/760

HXi Series – 1200/1000/850/750

RM Series – 1000/850/750/650/550/450

 

Kable wykonane na zamówienie przez iksmodiwa ze strony http://www.modding.bit-tech.pl, który robi najlepsze customowe kable w naszym kraju.

 

Cały zestaw wykonany na oplocie Deluxe SHD oraz przewodach Helukabel Ul1007 18AWG. Na poszczególnych wiązkach założone aluminiowe klamry, a nie tanie plastikowe. Zestaw używany w projekcie All or Nothing, gdzie jest widoczny na wielu fotkach - kilka wybranych poniżej. Projekt został rozebrany z końcem marca i od tego czasu kable leżą mi w szafie. Ich stan jest bardzo dobry, nigdzie oplot się nie poluzował, nigdzie nie jest przerwany czy zaciągnięty, piny w kablach proste.

 

W skład zestawu wchodzą:

 

Wiązka 24-pin ATX - długość 60 cm, 4 klamry na wiązce,

Wiązka 8-pin EPS - długość 75 cm, 2 klamry na wiązce,

Wiązka 8+6pin PCI-E - długość 60 cm, 5 klamr na wiązce,

Wiązka z jedną końcówką SATA - 40 cm, 2 klamry na wiązce,

Wiązka z jedną końcówką SATA - 60 cm, 2 klamry na wiązce,

Wiązka z jedną końcówką kątową MOLEX - 40 cm, 2 klamry na wiązce,

Wiązka z trzema końcówkami MOLEX - pierwsza wtyczka po 50 cm (kątowa), druga po kolejnych 15 cm (kątowa), trzecia po kolejnych 15 cm (prosta), 2 klamry na wiązce.

 

Cena: 150 zł za cały zestaw

 

 

S80GebS.jpg

 

LZ1pZO3.jpg

 

psskRIE.jpg

 

008qPkf.jpg

 

3Ji3SbK.jpg

 

 

 

Aquacomputer PowerAdjust 3 Ultra wraz z czarnym radiatorem - PA3 jest nowe, zakupione w sklepie firmowym Aquacomputer, dołączam fakturę. Nie używałem go - zamontowałem jedynie radiator i sprawdziłem czy wszystko działa, przy okazji robiąc update firmware do najnowszej wersji. W zestawie kabel USB oraz kabel Aquabus.

 

Cena: 140 zł

 

 

KpcmvsP.jpg

 

D7b0VG1.jpg

 

 

Wysyłam czym kto chce (poczta, kurier, paczkomaty) według cennika danego przewoźnika. Na życzenie mogę wystawić na allegro, ale doliczam koszty z tym związane (horrendalna prowizja dla Allegro).

 

Przy zakupie kilku rzeczy mogę zejść z ceny lub pokryć koszty wysyłki.

 

Jeśli ktoś chce więcej fotek lub bardziej szczegółowe informacje proszę o kontakt na PW.

 

SPRZEDANE

 

Aquacomputer Aquaero 5LT - Sprzedane

 

 

 

Zestaw z radiatorem na sekcji zasilania, który rozwiązuje problemy z przegrzewaniem VRM. Aquaero w pełni sprawne, wszystkie złącza działają, zrobiony update firmware do aktualnej wersji. W zestawie oprócz samego Aquaero 5LT z radiatorem 3 czujniki temperatury, kabel USB oraz kabel Aquabus.

Cena: 150 zł SPRZEDANE

 

qI8p94V.jpg

 

Ub3BjTu.jpg

 

Edit: twrzkb - za dopłatą mogę przerobić kable na dowolny kolor, mam wszystkie narzędzia i doświadczenie :).

 

BuNcOL5s - tak, to cena za cały zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...