Forum PCLab.pl: Zestaw do pazurów SEMILAC - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Zestaw do pazurów SEMILAC j.w Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   vBeton 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Grudzień 2017 - 02:41

Witam,niedługo święta więc trzeba kupić jakiś prezent. Moja dziewczyna często chodzi do koleżanki, która ma taki zestaw i bardzo go chwali (taka dobra alternatywa dla pazurków w salonie za ok 120-150 zł) ale też nie chce za bardzo nadużywać gościnności.
Pomyślałem że czemu nie.
Pytanie do Pań, czy któraś z was ma może taki zestaw i poleciła by mi który model wybrać bo z tego ci widzę jest ich dużo, różniąc się bodajże mocą ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, oraz ilością innych bajerów i dodatków.
budżet 300zł +-50zł.
Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   MyaMore 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Grudzień 2017 - 10:28

Lampę lepiej kupic osobno, bo z Semilac sa po prostu drogie. Od siebie mogę polecic lampę SunOne 2w1 UV/LED i teraz kupisz spokojnie za 150zł, a w niej już utwardzi wszystkie rodzaje lakierów i żeli. Jeśli o Semilac chodzi to podjedź do punktu i za 29zł masz lakiery do wyboru do koloru + bazę i top :) Z lakierów moge tez polecić Indigo ale są drogie i Neess porównywalne cenowo do Semilac i takie same jakościowo. Dodatki takie jak płatki odpylone, aceton, cliner, pilniki to w komplecie cena max 50zł.

#3 Użytkownik jest niedostępny   kamajast12 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 27 Kwiecień 2018 - 11:20

Polecam kupić lampę na allegro bo te z semailaca są drogie i nie utwardzają dobrze wszystkich żeli itp, a u mnie nie sprawdziła się tak dobrze jak lampa kupiona na allegro. Lepiej kupić lakiery z neonail bo dłużej się trzymają i mają lepsze krycie na stronie kosztują 30 zł. Za cenę zestawu z semilaca możesz kupić parę lakierów i dodatki do tego tj. pilniczki,aceton itd.

#4 Użytkownik jest niedostępny   Kosikosi 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 30 Wrzesień 2018 - 20:08

Cześć. Robię paznokcie hybrydowe sobie i wielu znajomym, przetestowałam wiele firm kosmetycznych. Firmy Semilac nie polecam z uwagi na to,ze lakiery kryja najgorzej ze wszystkich jakich używałam (oczywiście porównując do innych ze średniej półki).

Polecam Ci 2 dobre firmy:
Indigo
Nails Company

Zwróć uwagę na lampę. Jest to podstawa. Lampa nie powinna mieć mocy mniejszej niż 48W i powinna być to lampa led. Najlepiej kryta, a nie mostek. Jeśli chcesz, to napisz wiadomość, to mogę Ci jakiś zestaw polecić :)

Zobacz postkamajast12, o 27 Kwiecień 2018 - 11:20, napisał(a):

Polecam kupić lampę na allegro bo te z semailaca są drogie i nie utwardzają dobrze wszystkich żeli itp, a u mnie nie sprawdziła się tak dobrze jak lampa kupiona na allegro. Lepiej kupić lakiery z neonail bo dłużej się trzymają i mają lepsze krycie na stronie kosztują 30 zł. Za cenę zestawu z semilaca możesz kupić parę lakierów i dodatki do tego tj. pilniczki,aceton itd.

Eeee i po co się tutaj produkowałam :P Dopiero teraz zobaczyłam, ze odgrzałeś tutaj koleta z grudnia!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany przez Kosikosi dnia: 30 Wrzesień 2018 - 20:08

#5 Użytkownik jest niedostępny   brzda1ek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Październik 2018 - 08:22

Ten post był edytowany przez brzda1ek dnia: 21 Listopad 2018 - 20:30

Strona 1 z 1