Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dumka

Kobietom nie dogodzi.. A jednak? - Honor 9

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia:

Kochanie, skoro już jesteśmy w Warszawie może mógłbyś zrobić mi zdjęcie na tle Pałacu Kultury?

 

Dominik:

Oczywiście, dla Ciebie wszystko.

 

Telefon:

[*Pstryk*]

 

Sylwia:

No pokaż co tam zrobiłeś.

 

Dominik:

Troszkę słabo wyszło, ale to wina mojego telefonu i jego słabego aparatu..

 

Sylwia:

O matko, jak zwykle nic nie umiesz zrobić. Nawet zwykłe zdjęcie jest dla Ciebie trudnością. Jak ja mam to wstawić na instagrama?!

 

Dominik:

Przecież Ci mówię że to wina mojego telefonu, ma bardzo słaby aparat, a wiesz że ostatnio moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza, a mamy do opłacenia rachunki. Ehh.. Gdybym miał Honor 9 zupełnie inaczej by to wyglądało.

 

Sylwia:

Honor 9? O czym Ty mówisz?

Dominik:

Nie wiesz co to Honor 9? Aparat tego niezwykłego telefonu wyposażony jest w sensor Sony IMX362 Exmor RS, który może pochwalić się wielkością poszczególnych pikseli wynoszącą 1,4 mikrona i rozdzielczością wynoszącą 12Mpx. Zastosowana optyka oferuje jasną przysłonę f/1.9. Dzięki temu fotografie wychodzą rewelacyjnie, a dodatkowo są urozmaicane przez liczne tryby. Mało tego, posiada też drugi aparat z matrycą 20Mpx, wraz z ciemniejszą przysłoną f/2.2 który wykonuje zdjęcia w trybie monochromatycznym. Te dwa aparaty oferują podwójny zoom hybrydowy, co jeszcze bardziej przyprawia mnie o dreszcze.

Sylwia:

Ale kochanie, nadal nie rozumiem o czym Ty do mnie mówisz. Możesz jaśniej?

 

Dominik:

W skrócie, mając ten telefon robiłbym Ci sesje zdjęciowe niczym w popularnych czasopismach dla kobiet. Pyknąłbym fotkę i każdy zastanawiałby się czy to Ty, czy Angelina Jolie. Dlatego też produkt jakim jest Honor 9 dokonuje niemożliwego - uszczęśliwia kobiety.

 

Sylwia:

Chyba już wiem co powinieneś dostać pod choinkę. :Up_to_s:

 

Ten tekst nie ma na celu krytykowania/atakowania kogokolwiek, jest to praca czysto humorystyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiracją do tego zgłoszenia konkursowego, była prawdziwa historia podczas mojego pobytu z dziewczyną w Warszawie.

Od zawsze moja dziewczyna narzeka na jakość zdjęć wykonanych przez mój telefon, w sumie się jej nie dziwię.

 

88025587048644596108.png

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i jego administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dostaniesz tego Honor 9 to zapodaj zdjęcie z niego na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak dostaniesz tego Honor 9 to zapodaj zdjęcie z niego na forum ;)

 

Gdy tak będzie to na pewno wrzucę niejedno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy tak będzie to na pewno wrzucę niejedno :)

Będę śledził temat...

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - o ile jestem przeciwnikiem tego konkursu to ten tekst to absolutne mistrzostwo :E :E :E

 

Widać że coś trochę bardziej kreatywnego niż te pseudo-rozmowy geeków

 

 

ale wiesz że honor robi przeciętne zdjęcia w nocy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - o ile jestem przeciwnikiem tego konkursu to ten tekst to absolutne mistrzostwo :E :E :E

 

Widać że coś trochę bardziej kreatywnego niż te pseudo-rozmowy geeków

 

 

ale wiesz że honor robi przeciętne zdjęcia w nocy

 

 

Wielkie dzięki, ale to zasługa mojej kobiety i jej ciągłego narzekania na mnie i wszystko co robię :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiałabym się na Twoim miejscu, że to nie telefon zostanie wymieniony na lepszy model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiałabym się na Twoim miejscu, że to nie telefon zostanie wymieniony na lepszy model ;)

 

O co tu może chodzić :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tu może chodzić :hmm:

 

"Jestem tylko kobietą, nie możesz mówić jaśniej?"

Gdybym był kobietą i zobaczył takie seksistowskie teksty nawet na potrzeby konkursu to bym mocno się zastanowił czy jest sens z kimś takim spędzać czas.

No, ale to tylko ja i nie jestem kobietą.

Może twoje drugiej połówce odpowiadają takie teksty o jej płci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jestem tylko kobietą, nie możesz mówić jaśniej?"

Gdybym był kobietą i zobaczył takie seksistowskie teksty nawet na potrzeby konkursu to bym mocno się zastanowił czy jest sens z kimś takim spędzać czas.

No, ale to tylko ja i nie jestem kobietą.

Może twoje drugiej połówce odpowiadają takie teksty o jej płci.

 

Moja druga połówka widziała to zgłoszenie i nic nie napisałem, ani nie udostępniłem bez jej pozwolenia.

Jeśli czujesz się w jakiś sposób urażona lub obrażona to z mojej strony przepraszam.

 

Jestem osobą z bardzo dużym dystansem do siebie i do świata, więc staram się takimi ludźmi otaczać, choć internet to chyba złe miejsce.

Przykro mi że zostało to tak odebrane, lecz rozumiem że każda kobieta ma prawo do bycia feministką.

 

Na szczęście wszyscy mamy prawo do własnego zdania i oceny.

 

Pozdrawiam. ;)

 

PS. Za szybko zabrałem się za odpowiedź i nie dopatrzyłem się w Twojej wypowiedzi tego że jesteś mężczyzną. Choć ta moja odpowiedź tyczy się wszystkich, bo rozumiem że są kobiety podzielające Twoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na złe przyjęcie mojego zgłoszenia i doszukanie się w nim ''seksistowskiego'' ataku w stronę kobiet, postanowiłem usunąć jedno zdanie.

 

Jeśli ktoś nadal czuje się urażony i uważa że naruszam regulamin, proszę o zgłoszenie tematu, zamiast robienia syfu pod postem.

 

Dziękuję i pozdrawiam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że ten tekst bardzo fajnie pasował do całości i na twoim miejscu bym nie usuwał, jeżeli ktoś uważa że to jest seksistowskie to niech się palnie w łeb

 

Zwłaszcza że można powiedzieć że jest wypowiedziany przez dziewczyne autora i skierowany do "samej siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - usunięte zdanie było bardzo na miejscu. Się złoszczą, że sami czegoś podobnie dobrego nie wymyślili chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - usunięte zdanie było bardzo na miejscu. Się złoszczą, że sami czegoś podobnie dobrego nie wymyślili chyba.

Po pierwsze - nie mam zamiaru brać udziału w konkursie, więc niczego nikomu nie zazdroszczę, nie złoszczę się, że nie wymyśliłem seksistowskiego dialogu. Tekst humorystyczny ok, ale na sadistica a nie na konkurs Huaweii na największym portalu komputerowym w Polsce. "Jestem tylko kobietą" - to znaczy, że kobiety są głupie i jeszcze zdają sobie z tego sprawę? Taki tekst konkursowy powinien być po prostu usunięty. Jakby to wygrało, to jakby to świadczyło o Huaweii? Ale zaraz ktoś napisze, że się złoszczę, jasne, super, kobiety są za głupie, żeby rozumieć co to są megapiksele, sensory i przysłony bo to zbyt skomplikowane. Mi moja własna tłumaczyła czym jest jasność przysłony i dlaczego ważny jest rozmiar matrycy jak chciałem kupić telefon do zdjęć, bo ona interesuje się fotografią. Tak, kobiety interesują się takimi rzeczami, również od strony technicznej. Dopiero wtedy zrozumiałem, że telefony z racji swoich rozmiarów nigdy nie dorównają jakością zdjęć telefonom, bo odpowiednio duża matryca się tam po prostu nie zmieści, skończyłem z używanym Canonem 600D, który robi lepsze zdjęcia, niż jakikolwiek telefon, jaki widziałem. Chociaż chyba masz rację, pewnie wydaje mi się, a ona wprowadziła mnie w błąd bo "jest tylko kobietą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciężko mi uwierzyć że ktoś że ktoś ma o to ból dupy naprawdę

 

Nie wiem tak ciężko się domyślić że "jestem tylko kobietą" to żartobliwe określenie tego że zwykle jednak kobiety (bądź po prostu kobieta autora) średnio się interesują nowinkami technicznymi oraz jej zaawansowaną nonenklaturą. I broń boże nie chcę tu nikogo dyskryminować

 

Idźcie sobie walnijcie piwko, bo żeby się doszukiwać seksistowskich bądź co gorzej szowinistycznych zapędów w czymś takim to trzeba mieć nierówno pod sufitem

 

Nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie mam zamiaru brać udziału w konkursie, więc niczego nikomu nie zazdroszczę, nie złoszczę się, że nie wymyśliłem seksistowskiego dialogu. Tekst humorystyczny ok, ale na sadistica a nie na konkurs Huaweii na największym portalu komputerowym w Polsce. "Jestem tylko kobietą" - to znaczy, że kobiety są głupie i jeszcze zdają sobie z tego sprawę? Taki tekst konkursowy powinien być po prostu usunięty. Jakby to wygrało, to jakby to świadczyło o Huaweii? Ale zaraz ktoś napisze, że się złoszczę, jasne, super, kobiety są za głupie, żeby rozumieć co to są megapiksele, sensory i przysłony bo to zbyt skomplikowane. Mi moja własna tłumaczyła czym jest jasność przysłony i dlaczego ważny jest rozmiar matrycy jak chciałem kupić telefon do zdjęć, bo ona interesuje się fotografią. Tak, kobiety interesują się takimi rzeczami, również od strony technicznej. Dopiero wtedy zrozumiałem, że telefony z racji swoich rozmiarów nigdy nie dorównają jakością zdjęć telefonom, bo odpowiednio duża matryca się tam po prostu nie zmieści, skończyłem z używanym Canonem 600D, który robi lepsze zdjęcia, niż jakikolwiek telefon, jaki widziałem. Chociaż chyba masz rację, pewnie wydaje mi się, a ona wprowadziła mnie w błąd bo "jest tylko kobietą".

 

Tak jak mówiłem, jeśli ktoś ma z tym problem niech zgłosi temat. Nie widzę potrzeby wywoływania ''sprzeczek'' tutaj.

 

Po drugie w zdaniu ''Jestem tylko kobietą'' nie widzę stwierdzenia że jest ktoś głupi, jeśli ktoś tak uważa to gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam na koniec bardziej prawdopodobne było by wg mnie " Już wiem co chciałabym dostać pod choinkę" ;P XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem xD Wszystko fajnie, ale to sie nie trzyma kupy "wiesz że ostatnio moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza, a mamy do opłacenia rachunki." a tu beng "Chyba już wiem co powinieneś dostać pod choinkę. :Up_to_s: " Honor 9 :DDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahha xd w sumie racja, "rachunki rachunki, ale proszę kupmy, najwyżej do końca miesiąca będziemy jedli ziemniaki z zsiadłym mliekiem " xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, chodziło mi raczej o to że cała aluzja w tym ostatnim zdaniu tyczy się mojej kobiety, która dzięki Honorowi 9 miałaby piękne fotki, dlatego podpuszcza mnie do kupna ;) niekoniecznie prezent pod choinkę z jej kieszeni :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...