Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Liczyyy

Xbox one x impulsowe załączanie wentylatora+cewki po wyłaczeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Rozebrałem na tyle umiejętnie że może się nie skapną :D A tak na poważnie, to mam nadzieję że się nie zepsuje na tyle żeby ją wysyłać. A takie usterki jak wymiana pasty to sam sobie potrafię naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wszystko wydaje się dużo bardziej solidne w środku niż PS4 :E

Poprzeczka była zawieszona bardzo nisko :E.

 

Od razu pomyślałem o tandecie, gdy po raz pierwszy rozkręcałem czwórkę. Mimo że posiadam ostatni wypust ps3 slim (nie slim slim), to nawet tam ani razu nie miałem takiego wrażenia.

 

Btw. jaka pasta i pady? Dużo lepiej po? Tam jest kawał miedzi to ma co odbierać ciepło, aż z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX-4 ale zaczynam rozważać włożenie czegoś lepszego. Nie to że jest jakoś źle, ale MX-4 się ostatnio mocno popsuła... Pady jakieś 2mm, tam grubsze są niepotrzebne. Różnica jest, zaczęła działać tak jak ja pamiętam rok temu nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Ja przeszedłem z mx-2 na gc extreme i chyba zostanie na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem TG Kryonaut. Spróbuję najpierw na lapku, później ew. posmaruję klocka.

 

W PS4Pro musiałem Conductonaut użyć, zeby efekt był konkretny... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekły metal :E. Trza było od razu aplikować do xoxa, chyba że chodzi o gwarancję, ale na serwisie i tak by zobaczyli że za dobra i świeża pasta od ichniejszego suchara :E.

Jak by co możesz dać w wolnej chwili znać jak ten Kryonaut. Testów jak na lekarstwo, gdzieś znalazłem że jednak jest jeszcze ciut lepszy od gelida, ale ktoś wspomniał że ponoć szybko się "kończy", a cena jednak jeszcze wyższa od gc.

 

A plej jak teraz działa?

U mnie dopiero pół roku na gelidzie i chodzi pięknie, mimo że nałożyłem wtedy niedbale i aż szkoda otwierać tą tandetę, ale kusi żeby poprawić i jeszcze mam termopady na wymianę, a tak też leżą tylko.

Może wytrzymam do wakacji. Jakoś co roku otwieram, bo zawsze coś, ale do perfekcji do trzech razy sztuka :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...