Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lukasz6212

tablet do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

szukam tabletu do gier.budzet to 300zł moze to byc tablet używany,za tą cenę oczywiście nic firmowego nie kupie.chciałbym aby ekran był ok,9-10 cali,pamięć ram 1-2gb

wifi.co polecicie w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć IPSa.

A do filmów 16:9.

 

Uważaj na układy ARM Mali-400 MP4, bo miałem coś takiego z Cortexem A9, i słabo to w grach działało. Lepiej było nawet na mniej wydajnym A31 ale na Power VR SGX544MP2.

 

Wiedz też, że HD będzie chodzić szybciej niż FHD.

Co prawda są aplikacje by wymusić mniejszą rozdzielczość. No i poza grami jednak widać to lepsze PPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej takie coś:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7088284598

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7089699593

(odklejona obudowa, nie wiem który lepszy w grach - zobacz Antutu)

 

 

W kategorii FHD pewnie coś więcej będzie. Szkoda coś mniejszego niż 10, ale to też szansa na gorsze bebechy trochę do gier w tej cenie. I 2GB RAM.

Kiepski wybór.

Chyba że bezpośrednio w kategorii tablety szukać i jedynie w przekątnej od 9.7 wzwyż, jeśli słabo filtruje wyszukiwarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam tabletu do gier.budzet to 300zł

 

chciałbym aby ekran był ok,9-10 cali,pamięć ram 1-2gb

 

co polecicie w tej cenie?

Nic. Taki tablet nie istnieje. Tj. może znajdziesz jakiegoś badziewnego "chińczyka", ale to pieniądze wyrzucone w błoto. Lepiej nie mieć żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś chociaż jakiegoś?

Bo miałem trochę takiego sprzętu, więc daj sobie na wstrzymanie.

 

Warto też zwrócić uwagę jakie ma wsparcie dany sprzęt na xda, ale zdarzy się że już out of the box chodzi wszystko dobrze.

 

Patrzy się na AnTuTu i wyniki 3D, jak dla OP. Bebechy jak są dobre, to nie będą złe.

W tanich konstrukcjach może być słaba bateria, słaby zasięg Wi-Fi, duże grzanie się na ładowarce pod obciążeniem 3D, ale zależy też od CPU/GPU, czy różnej jakości ekrany, TN omijać, ale IPSy poniżej pewnego poziomu nie schodzą, zwłaszcza z wysokim PPI. W tej cenie może być różna responsywność systemu, ale mówimy tu głównie o wynikach w grach. Tu liczą się zwladzcza bebechy. Choc różne Romy mogą poprawić wyniki 3D. Warto też wiedzieć że na baterii gry potrafią chodzić szybciej. Jest też dobra apka - GameBoostery (czerwona ikonka). Warto mieć roota do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś chociaż jakiegoś?

Ja nie, znajomi mieli i wystarczy. Pisząc o "chińczykach" miałem na myśli manty, mytaby, goclevery, modecomy, overmaksy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem potencjalne wady.

A o konkretnym zawsze można poczytać.

Czasami śmieje się ile się wydaje za Samsungi, podczas gdy za tyle samo, albo mniej, dają lepszy i większy ekran, czy bebechy w "chińczyku".

Też krótko miałem jakąś 8" Samsunga, i miał fajną obudowę, i dobrze świecił z automatu na zewnątrz. Rzecz akurat nieosiagalna dla reszty mojego sprzętu, ale zależy na czym komu zależy.

Tamten chyba nawet quada nie miał, i trochę mulił. Ale to tylko przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...