Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xaime5

Lepsze bitmapy generuje moja pralka...

Rekomendowane odpowiedzi

A: widziałeś jotpegi z ostatniej domówki u Krzyśka?

B: bo widziałem, nawet sam niektóre zrobiłem!

A: jak to Ty zrobiłeś? Mapki ewidentnie zrobione są na lustrze z wysokim iso. Zbyt malo fotonów w tym party garażu jak na jotpegi z rozsądną mapą.

B: pykałem z Honora dziewiątki.

A: że co?! Moja cegła jest tak zlagowana, że zanim włączę aparat to już jest po dramie. UX na poziomie null'a. Lepsze bitmapy generuje moja pralka.

B: podwójne szkło na pleckach z niskimi zasłonkami robi swoje! Z resztą, apka ogarnia sporego randoma i wspiera ją dosyć mocny wafel w dobrych nanometrach, więc jotpegi strzela się wygodniej niż lustrem.

A: jeszcze mi powiedz, że te pliki nie były podkręcane!

B: nie były! WYSIWYG!

A: chyba czas aby garbage collector z C# zajął się moim obecnym zdechlakiem.

B: wymień zaplecze i nie przejmuj się więcej blurami na low light'cie.

 

Tłumaczenie

 

A: widziałeś zdjęcia z ostatniej domówki u Krzyśka?

B: bo widziałem, nawet sam niektóre zrobiłem!

A: jak to Ty zrobiłeś? Zdjęcia ewidentnie zrobione są profesjonalną lustrzanką z czułą matrycą. W imprezowym garażu u Krzyśka jest zbyt słabe światło żeby robić jakieś sensownie wyglądające zdjęcia.

B: robiłem zdjęcia Honorem 9.

A: że co?! Mój obecny telefon działa tak wolno, że zanim zdążę włączyć aparat to już jest po sprawie. Przyjemność użytkowania sprzętu na poziomie gorszym niż zero. Już lepsze zdjęcia robi moja pralka.

B: podwójny aparat z tyłu telefonu z niskimi przysłonami obiektywów robi swoje! Z resztą aplikacja aparatu ma dostęp do sporej pamięci operacyjnej RAM i wspiera ją dosyć mocny procesor w energooszczędnej technologii, więc zdjęcia robi się wygodniej niź lustrzanką.

A: jeszcze mi powiedz, że te zdjęcia nie były poprawiane w jakimś programie!

B: nie były! WYSIWYG (ang. What you see is what you get -akronim używany w informatyce do określania metod, które pozwalają uzyskać wynik -w tym przypadku zdjęcie- identyczny lub bardzo zbliżony do obrazu na ekranie, dobrze odwzorowany)!

A: chyba czas wyrzucić mój stary telefon do śmieci.

B: zmień telefon i nie przejmuj się więcej rozmazanymi zdjęciami przy słabym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...