Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kurki92

ssd 850 evo błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy od jakiegoś czasu w grach pojawiły się zacięcia

dodam, że czasami komputer po prostu sie zatnie i trzeba resetować : /

 

równiez czasami podczas włączania zamiast ekranu biosu typu wcisnij f2 f5 bla bla bla jest po prostu jasny ekran i dalej komputer sie wlacza normalnie

 

w hd tune znalazlem taki błąd :( probowalem aktualizować firmware emt02b6q i sie updatowało ale błąd nie zniknal

nie znam sie jakos bardzo, ale wyczytałem, że mój błąd rośnie

mam 20k błędu dodaje screena fotosik mam nadzieje, że na tą strone moge Państwu wrzucic zdjecie

 

PROSZE POMÓŻCIE !!!

 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/5d7bb3e94dc8848d

 

 

nie znam angielskiego ( wiem wstyd jak na moje lata)

ale jeszcze cos takiego o kablu cos piszę spojrzcie

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/1c9f2900addbe86d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozłącz kabel sygnałowy od dysku i kontrolera i wepnij jeszcze raz, jeśli dalej przybywa błędów zmień port, jeśli dalej przybywa wymień kabel na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem po nowy kabel podłączyłem go błędy nie znikneły :P mimo, że się nie znam to sądze, że od zmiany kabla błędy nie znikną, ale nie powinny sie gry ciąć no i ten bios powinien sie ładować normalnie a nie jasnoniebieski ekran , prawda ?? dam znac czy kabel pomógł jeśli dzis bede ogladał film i bedzie znow sie przycinal lub komputer sie zatnie to dam znac pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo >.< nic nie pomogło. W dodatku dziś 2 razy po prostu ekran sie zlagował stanał w miejscu i trzeba robic reset ...

 

Ten bios również raz sie ładuje normalnie jest setup f2 itp

a raz jest niebiesko jasny ekran i dalej normalne ładowanie windowsa :/

 

w grach jest też dziwnie bo jest płynnie przez minute a potem 20 sekund takich zacięć, że nie ma mowy o graniu i znów minuta płynnie ... Metin2, CSGO, na wejsciu 250 fps a potem 60 ;/

 

@@@ edit

 

błędów nie przybywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy połowicznie pomogło ważne że błędów przestało przybywać.

A zmieniałeś porty na płycie głównej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są 4 porty , obojętnie w który włoże ? mogę spróbować i wtedy sprawdzić czy w grze poprawiła się wydajność ??

ogólnie mój sprzęt to:

 

amd fx 8300 x8 3,30 ghz

ge force gtx 1050 2 gb ddr5 od MSI

ram hyperfuryx x2 4gb

zasilacz corsair vs 550

płyta głowna asrocn n68-gs-fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze tutaj to nie ma co szukac pomocy , podpielem pod inne wejscie i nadal bios laduje sie na jasnoniebiesko a podczas gry są przejsciowe zacięcia, poszukam pomocy gdzieś indziej kiedyś tu była większa frekwencja. Wesołych świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bledy CRC nie rosna to problem sie rozwiazal

Zacinki gier (a zwlaszcza jak pisales - spadki z 200+ do 60fps) nie sa spowodowane przez dysk. Taka moja opinia

 

Monitoruj temp. w stresie CPU jak i GPU oraz taktowanie CPU i GPU (uklad, VRAM). Mozliwe, ze sie przegrzewaja i masz spadek wydajnosci przez throttling. Poznasz po wysokich temperaturach i obnizaniu taktowania w trakcie dzialania gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek 30% temperatura max 52 stopnie , karta 40 :/ wiec to raczej nie temperatury ... Myslisz, że jak wgram system na ssd a gry na hdd ( bo mam tylko ssd ) to bedzie dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...