Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marvelm

Wątek sprzedażowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam na sprzedaż parę rzeczy:

 

1) Płyta główna MSI b350 Tomahawk Arctic. Kupiona w komputroniku dnia 26-06-2017r, na 3 letniej gwarancji od tej daty. Stan b.dobry, full zestaw + faktura zakupu, wszystko śmiga super.

 

Cena - 320 zł + kw

 

2) Zasilacz Coolermaster v850 + zestaw kabli Bitfenix Alchemy czarno-żółte. Super jednostka, 80+ Gold, topowy zasilacz wg Jonnyguru, gwarancja producenta do 24-04-2020r. Stan b.dobry, napięcia sprawdzałem, wszystko w normie, cichy, wydajny. Do zasilacza dokładam zestaw kabli od Bitfenix, taki jak tutaj w linku tylko czarno-żółte:

https://www.morele.net/bitfenix-zestaw-alchemy-2-0-cmr-series-czarno-zielony-bfx-alc-cmrkg-rp-857103/

Na kable faktura z moreli z 28-07-2017r. z przedłużoną gwarancją o rok.

 

Cena za zestaw - 550 zł + kw. Wolałbym nie sprzedawać osobno.

 

3) Samsung 850 EVO 256gb. Dysk sata, przepracowane około 9000 godzin, dalej w stanie b.dobrym, załączam skrin z Crystaldiskinfo. Kupiony 20-07-2015r., gdzieś posiałem fakturę z komputronika, ale pewnie jakby była potrzeba to po kontakcie z nimi by ogarnęli, producent daje 5 lat gwarancji od daty zakupu.

 

Cena - 200 zł + kw

Na tę chwilę dysk zaklepany.

 

4) Słuchawki Sennheiser hd598sr. Słuchawki niemalże nówki, dostałem jako prezent 3 tygodnie temu, używane około godziny, od tego czasu leżą w pudełku. Stan igła.

 

Cena - 350 zł + kw

 

5) Zestaw niebieskich przedłużek od Phanteks. W zestawie 24 pin, 8 pin EPS i 2x 6+2 pin PCI-E. Stan dobry, wszystko działa, dorzucę parę grzebieni.

 

Cena - 50 zł + kw

Sprzedane

 

Odbiór osobisty możliwy w Gdańsku i okolicach. Przesyłka kurierem, ssd mogę wysłać listem normalnie.

 

Zdjęcia:

 

 

5KjKdxL.jpg

GmIl89v.jpg

zElJq27.jpg

m3BTuT0.jpg

8SssCQL.png

2YdcsK6.jpg

RWtkpMc.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Nie kupować! Pusta paczka. Jestem po rozmowie ze sprzedającym. Wyjaśniliśmy co się stało. Alarm odwołuję.

 

wingedhusar: Nie wiem. Podnoszę alarm. Może komuś to pomorze. Sprzedający musi to wyjaśnić.

 

Po rozmowie ze sprzedającym ustaliłem, że wyśle do mnie dysk jeszcze raz na mój koszt i dysk dotarł. Podejrzenia iż koperta jest pusta okazały się błędem. Dysk sprawny. Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...