Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zabouu

#KtóryLepszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników.

Mam do was pytanie. Ponieważ wraz z zbliżającymi się świętami, mam zamiar kupić sobie laptopa jako prezent. Laptop ma służyć głównie do gier. A szczególnie do Counter Strike Global ofensiwe. Mam zamiar kupić laptopa w mediaExpert ponieważ mam najbliżej. Zauważyłem 2 modele które mi wpadły w oko. https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-lenovo-legion-y720-15ikb-80vr0066pb-,id-853148 oraz https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-lenovo-legion-y520-15ikbn-80wk00rxpb-,id-941536 I tu pytanie do was. Który lepszy pod względem grania w cs. Z góry dziękuję :)

 

Pss te ,id-853148 powinna być jako ciąg tego linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota przeznaczona na zakup: około 5k zł

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): Minimum 15,6 1920x1080

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.) Gry Głównie cs go

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.): Duża ilość klatek na sekundę w grach i matowa matryca. I najlepiej dysk ssd dołączony

5) Osobiste preferencje: no żeby służył mi jak najdłużej

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego) Windows 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głównie CS, to szukałbym czegoś z i7, GTX1050Ti 4GB i matrycą 120Hz, np ten MSI (teraz ma fajną cenę w zestawie, cenę sprawdzamy po dodaniu do koszyka): MSI GP72 i7-7700HQ/8GB/1TB/Win10X GTX1050Ti + ZESTAW

Do CS'a idealny laptop. Warto w przyszłości pomyśleć o SSD i kolejnej kostce 8GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...