Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

witland

Czy Honor 9'tka zrobi fajne zdjątka?

Rekomendowane odpowiedzi

1.

 

Witold: Witaj, Adamie. Powiedz, jakie urządzenie miałbyś mi polecić w planie? Cacko to ma być w granicach 1,8 koła, więc jaki smartfon z JPG w tej cenie podoła?

Adamie: A witam, od razu o samopoczucie zapytam. Jak leci? Widzę, że nowy smartfon chcesz zaaplikować do swej sieci! O, w tej cenie jest smartfonów wiele, ale propozycji z mej strony usłyszysz niewiele. Polecę Ci wykonany z dwóch tafli szkła, jak go zobaczysz, z oczu wypłynie Ci łza... Tak, to właśnie Honor 9'tka, nim zrobisz piękne i cudowne zdjątka.

Witold: Świetnie - mój drogi kolego, powiedz mi o nim coś ciekawego, tak, bym zaraz poleciał po niego!

Adam: Smartfon ten ma dwa obiektywy, fotki cyknie z każdej perspektywy! Jeden z nich - dwunastomegapikselowy - zrobi JPG z każdej strony - o każdej porze, żaden smartfon równać się z nim więc nie może. Pełną paletę barw również rejestruje, więc piękne ujęcia Ci zilustruje! Drugi - dwudziestomegapikselowy - jest monochromatyczny, obraz więc z niego również tematyczny. Honorem zdjęcia kolorowe zrobisz w maksymalnej rozdzielczości, jestem więc pewny, że uśmiech na Twej twarzy zagości. Jeden i drugi ze światłem dwa dwa (2.2) więc można powiedzieć, że wszystko gra. Dwutonowa lampa błyskowa również je wspiera, jak dla mnie bomba - super bajera!

Witold: Znasz go niczym igieł ma jeż, powiedz mi więc co o stabilizacji obrazu wiesz?

Adam: Tutaj nieco Cię rozczaruję, choć tak naprawdę niewiele to powoduje. Wiem tyle, że stabilizacji obrazu nie ma, ale tak naprawdę to nic nie zmienia. Czasami też statyw będzie Ci potrzebny, więc jeśli się zdenerwujesz - ukoi on Twe nerwy. W dodatku telefon ma różne funkcje: rozmywanie tła z obiektami, robienie ruchomych zdjęć... Nagrywa również w rozdzielczości 4K, więc po zakupie leć filmy KRĘĆ! Są również w znakomitej jakości, więc masz ogromne powody do radości. Nie, nie będziesz miał zwidów... W aparacie znajdziesz mnóstwo ciekawych trybów. Możesz użyć światłem malowanie, JPG wyjdą więc bardzo doszlifowane. Do wyboru, do koloru! Jeśli chciałbyś rozdzielczość zmienić, będziesz mógł to zrobić - bez żadnej ściemy!

Witold: Znakomicie! Powiedz mi o jakości, jeśli na przykład będę na gór szczycie!

Adam: Na gór szczycie, czy w Madrycie... zdjęcia wyjdą bardzo obficie! Świetnie odwzorowane kolorami, z ogromną ilością szczegółowych detali. Biorąc pod uwagę rozpiętość tonalną będzie genialnie, tolerancja naświetlania wychodzi kapitalnie! Ogromną zaletą tego cacka jest tryb profesjonalny - krótko, zwięźle i na temat - jest niemal idealny.

Posiada również autofokus laserowy, czy formatów VIDEO powodujących o ból głowy. Powyżej 30 FPS'ów zawsze będziesz miał, podsumowując więc smartfon ten to naprawdę istny szał!

Witold: Cudownie, a czy przedni aparat spowoduje, że moja twarz będzie wyglądała sensownie?

Adam: Oczywiście, Witoldzie. Choćbyś był nie wiadomo jakim świrem, kobiety będą patrzeć na Ciebie ze zdjęć zrobionych z Honora - z ogromnym podziwem.

Witold: Powiem Ci, Adamie, podsumowując ten poemat - Honor 9'tka to mój nowy temat!

 

 

2. (wytłumaczenie)

 

Witold: Hej, Adamie. Powiedz, jaki telefon miałbyś mi polecić w planie? W cenie 1800zł chciałbym coś znaleźć, bym ładne zdjęcia mógł zrobić mamie.

Adam: A cześć, mój kolego. Mogę Ci polecić coś bardzo sensownego. Szukasz coś fajnego, co zrobi fajne zdjęcia? To Honor 9'ka, załatwi piękne ujęcia!

Witold: Super, drogi kolego. Powiedz mi o nim coś ciekawego!

Adam: Fotki wychodzą ładne o każdej porze dnia i nocy, robiąc nim zdjęcia niejednego zaskoczysz!

Witold: Wiem, że pytać o to jest niewskazane... A jak z fotkami z ręki, czy wyjdą rozmazane?

Adam: Zdjęcia praktycznie zawsze będą znakomite, choć czasami będziesz potrzebował pomocy lichej. Przy zrobieniu niektórych zdjęć, potrzebował będziesz statywu do pięknych ujęć. Telefon ma również wiele funkcji, znajdziesz coś dla siebie - nie będziesz smutny. Kręcenie filmów to również plus, jak kupisz go - leć nagrywać - i to już!

Witold: Zapytam jeszcze o jakość zdjęcia, czy zawsze wyjdą piękne ujęcia?

Adam: Honor zdjęciami wiele osób zaskoczy, każdy znajomy będzie miał na czym zawiesić swe oczy!

Witold: A jak z przednim aparatem? Czy nie będę wyglądał jak pobity batem?

Adam: Przedni aparat również jest fajny. Ze zdjęć zrobionych z niego, będziesz bardzo ładny!

Witold: Dzięki wielkie Adamie, już wiem, że Honor 9'ka będzie w moim planie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...