Forum PCLab.pl: 3DMark2001 SE - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

3DMark2001 SE

#1 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 07 Styczeń 2018 - 11:21

Witam was bardzo serdecznie,
Przedstawiam wam program 3DMark2001 SE służący do mierzenia wydajności kart graficznych.Program został stworzony przez studio MadOnion.com(z czasem zostało przemianowane na Futuremark Corporation). Wykorzystuje silnik MAX-FX od Remedy Entertainment i DirectX 8.1(API Microsoft). W tym programie omówiłem najważniejsze funkcjonalności i opcje,a także wykonałem próbny benchmark.
Film,w którym przedstawiałem program:
https://www.youtube....h?v=n82acj5rWJU

Mój komputer: https://www.youtube....h?v=U8ZcRyt-YsA (po tym filmie zostało wymienione chłodzenie procesora i zasilacz).

Pozdrawiam
Splendor Poland

#2 Użytkownik jest niedostępny   i3220 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Styczeń 2018 - 20:02

Jak nie trzęsący się obraz to rozmazany.. zainwestuj w statyw i lepszy sprzęt jeśli chcesz coś osiągnąć na YT bo takie "poradniki " albo recenzje były modne w 2006-07.

#3 Gość_Usunięty_*

Napisany 08 Styczeń 2018 - 11:56

Zobacz posti3220, o 07 Styczeń 2018 - 20:02, napisał(a):

Jak nie trzęsący się obraz to rozmazany.. zainwestuj w statyw i lepszy sprzęt jeśli chcesz coś osiągnąć na YT bo takie "poradniki " albo recenzje były modne w 2006-07.

Statyw posiadam ale dosyć mały(20 cm wysokości).Te filmy robię tylko dla moich zainteresowań i dla kogoś kto będzie chciał zagłębić się w tych programach i sprzętach kilku i kilkunastoletnich.Możesz nie wiedzieć,ale są kanały na YT o retro komputerach z lat 80 i 90 XX wieku.

#4 Użytkownik jest niedostępny   i3220 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Styczeń 2018 - 19:39

Wiem że są ,bo nawet kilka mam w ulubionych..ale nie widzę tam trzęsących się łap , rozmazanego obrazu i zero rzetelności w tym co opowiadają...

#5 Gość_Usunięty_*

Napisany 08 Styczeń 2018 - 20:13

Zobacz posti3220, o 08 Styczeń 2018 - 19:39, napisał(a):

Wiem że są ,bo nawet kilka mam w ulubionych..ale nie widzę tam trzęsących się łap , rozmazanego obrazu i zero rzetelności w tym co opowiadają...

Każdy przedstawia w obojętnie jakim filmie na swój sposób,ja po prostu przedstawiam obojętnie co tym sposobem,który mi odpowiada,a mi w tym filmie lekko ręce się trzęsły,się przyznaję,a na lepszą jakość filmów jeszcze muszę poczekać,za jakiś czas powinno być z tym lepiej.
A jak sugerujesz u mnie zero rzetelności,to twój problem,moje filmy mają jakąś wartość merytoryczną,którą prawdopodobnie nikt nie dostrzega,bo po minucie wyłączają jakikolwiek film,z powodu słabej jakości wideo,bo niestety ludzie wolą oglądać filmy o dużo wyższej jakości,na jaką mi obecnie stać,na to nie mam wpływu.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1