Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Splendor Poland

3DMark2001 SE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Splendor Poland

Witam was bardzo serdecznie,

Przedstawiam wam program 3DMark2001 SE służący do mierzenia wydajności kart graficznych.Program został stworzony przez studio MadOnion.com(z czasem zostało przemianowane na Futuremark Corporation). Wykorzystuje silnik MAX-FX od Remedy Entertainment i DirectX 8.1(API Microsoft). W tym programie omówiłem najważniejsze funkcjonalności i opcje,a także wykonałem próbny benchmark.

Film,w którym przedstawiałem program:

https://www.youtube.com/watch?v=n82acj5rWJU

 

Mój komputer: https://www.youtube.com/watch?v=U8ZcRyt-YsA (po tym filmie zostało wymienione chłodzenie procesora i zasilacz).

 

Pozdrawiam

Splendor Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie trzęsący się obraz to rozmazany.. zainwestuj w statyw i lepszy sprzęt jeśli chcesz coś osiągnąć na YT bo takie "poradniki " albo recenzje były modne w 2006-07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Jak nie trzęsący się obraz to rozmazany.. zainwestuj w statyw i lepszy sprzęt jeśli chcesz coś osiągnąć na YT bo takie "poradniki " albo recenzje były modne w 2006-07.

Statyw posiadam ale dosyć mały(20 cm wysokości).Te filmy robię tylko dla moich zainteresowań i dla kogoś kto będzie chciał zagłębić się w tych programach i sprzętach kilku i kilkunastoletnich.Możesz nie wiedzieć,ale są kanały na YT o retro komputerach z lat 80 i 90 XX wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są ,bo nawet kilka mam w ulubionych..ale nie widzę tam trzęsących się łap , rozmazanego obrazu i zero rzetelności w tym co opowiadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Wiem że są ,bo nawet kilka mam w ulubionych..ale nie widzę tam trzęsących się łap , rozmazanego obrazu i zero rzetelności w tym co opowiadają...

Każdy przedstawia w obojętnie jakim filmie na swój sposób,ja po prostu przedstawiam obojętnie co tym sposobem,który mi odpowiada,a mi w tym filmie lekko ręce się trzęsły,się przyznaję,a na lepszą jakość filmów jeszcze muszę poczekać,za jakiś czas powinno być z tym lepiej.

A jak sugerujesz u mnie zero rzetelności,to twój problem,moje filmy mają jakąś wartość merytoryczną,którą prawdopodobnie nikt nie dostrzega,bo po minucie wyłączają jakikolwiek film,z powodu słabej jakości wideo,bo niestety ludzie wolą oglądać filmy o dużo wyższej jakości,na jaką mi obecnie stać,na to nie mam wpływu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...