Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BogiUbogi

[Zestaw] 10 000zł OPT\Grafika\M-OC\Monitor\Inne\Peryferia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :),

 

Zbieram się do zakupu dość mocno budżetowego komputera do pracy i jest kilka pytań co do specyfikacji w załączniku.

 

Brakuje tam zasilacza który mam: zasilacz(w lutym stuknie dwa lata) - nada się? Zastąpił Chiefteca 350W jakiegoś i do tej pory musiał ciągnąć takie cuda jak amd athlon x2 7750 m.in.

 

Czy ktoś jest w stanie stwierdzić, czy ta płyta główna będzie dobrym wyborem? Wiem, że były jakieś jaja z wyższym taktowaniem pamięci RAM ale podobno teraz jest OK.

 

Nie jestem również pewien co do karty graficznej, niemniej w xkom ciężko dorwać coś obecnie (grafiki), szukam raczej czegoś w 1080, 1070 Ti lub Vega 64 - ale przede wszystkim dobrego wykonania.

 

Wiem, że Ryzeny mają potanieć, ale chyba nie opłaca się czekać bo coś innego zdrożeje ;).

 

Czy ktoś coś by zmienił?

Doradzano mi na razie inny RAM z listy AMD, dysk pod M.2, a także wziąć Ryzena 1700 i podkręcić do tych wyżej, czy chłodzenie wymienić na Silencium i dwa tanie wiatraki do obudowy.

I W10 Pro bo podobno na HOME nie można zarobkowo działać (o czym nie wiedziałem).

post-177825-15156685392433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...