Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawellubryszard

Laptop ASUS ROG Strix GL702VM-GC143T

Rekomendowane odpowiedzi

22 dni testowania.

 

Plusy:

1/ Design jest obłędny, nie widziałem ładniejszego laptopa gamingowego. Bajeranckie podświetlanie, wygodna klawiatura, nic nie stuka, nic nie puka ;)

2/ Bardzo lekki, nie posiada napedu DVD (kupilem zewnetrzny) wiec jest baardzo poreczny.

3/ Calkiem fajny touchpad

 

Minusy:

1/ Luminacje na matrycy, na czarnym tle w zasadzie wszystkie boki są zielonkawe, bardzo zle to wyglada

2/ KULTURA PRACY - to jest jakiś dramat. Jeden z dyskutantów na forum użył określenia "suszarka" I idealnie tu pasuje. Laptop mocno sie nagrzewa, chociaż szczęśliwie, że nie na WSADzie, pomimo zimowej pory.

Powoduje to zajebiste hałasowanie wentylatorów. Hałas jest na tyle duży, że zdecydowałem się oddać do sklepu I wymienić na stacjonarkę. Jak dla mnie mega bubel I ogromne rozczarowanie.

Tym bardziej, że wszystko inne w lapku mi naprawdę pasowało

3/ Wykonanie - duuużo plastiku, nie wygląda to solidnie przy codziennym użytkowaniu

 

Generalnie żałuję bardzo, sprzęt wyglądał pięknie w dniu zakupu ale kompletnie poprzez hałas się nie nadaje do gaming. Chyba, że ktoś gra tylko na słuchawkach ale uszy można sobie zepsuć takim graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...