Forum PCLab.pl: Laptop ASUS ROG Strix GL702VM-GC143T - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Laptop ASUS ROG Strix GL702VM-GC143T suszarka

#1 Użytkownik jest niedostępny   pawellubryszard 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Styczeń 2018 - 20:37

22 dni testowania.

Plusy:
1/ Design jest obłędny, nie widziałem ładniejszego laptopa gamingowego. Bajeranckie podświetlanie, wygodna klawiatura, nic nie stuka, nic nie puka ;)
2/ Bardzo lekki, nie posiada napedu DVD (kupilem zewnetrzny) wiec jest baardzo poreczny.
3/ Calkiem fajny touchpad

Minusy:
1/ Luminacje na matrycy, na czarnym tle w zasadzie wszystkie boki są zielonkawe, bardzo zle to wyglada
2/ KULTURA PRACY - to jest jakiś dramat. Jeden z dyskutantów na forum użył określenia "suszarka" I idealnie tu pasuje. Laptop mocno sie nagrzewa, chociaż szczęśliwie, że nie na WSADzie, pomimo zimowej pory.
Powoduje to zajebiste hałasowanie wentylatorów. Hałas jest na tyle duży, że zdecydowałem się oddać do sklepu I wymienić na stacjonarkę. Jak dla mnie mega bubel I ogromne rozczarowanie.
Tym bardziej, że wszystko inne w lapku mi naprawdę pasowało
3/ Wykonanie - duuużo plastiku, nie wygląda to solidnie przy codziennym użytkowaniu

Generalnie żałuję bardzo, sprzęt wyglądał pięknie w dniu zakupu ale kompletnie poprzez hałas się nie nadaje do gaming. Chyba, że ktoś gra tylko na słuchawkach ale uszy można sobie zepsuć takim graniem.

Strona 1 z 1