Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

G-Bone

Laptop do nauki programowania w Javie do 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Szukam laptopa (koniecznie musi to być laptop) do nauki programowania w Javie. Z tego co wyczytałem taki sprzęt niczego specjalnie mocnego nie potrzebuje, dlatego wyszedłem z założenia że karta graficzna nie ma za bardzo znaczenia, procesor od i5 w górę, minimum 8gb ramu i dysk SSD (jeśli się mylę, wyprowadźcie mnie proszę z błędu :D ). Konieczna jest dla mnie natomiast możliwość podłączenia zewnętrznego monitora, najlepiej przez VGA, ewentualnie HDMI. No i dobrze by było, gdyby miał już system.

 

Znalazłem takie dwa cuda:

https://www.x-kom.pl/p/387998-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-320-15-i5-8250u-8gb-128-win10.html

https://www.morele.net/laptop-lenovo-v310-15ikb-80t30126pb-8-gb-ram-120-gb-ssd-windows-10-pro-pl-1149005/

 

Myślicie że się nadadzą? A może warto zastanowić się nad czymś innym? Do wydania mam 2500-3000 zł i jest to budżet raczej nieprzekraczalny ;)

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy model jest lepszym rozwiązaniem posiada wydajniejszy procesor.

Acer Aspire 5 i5-8250U/8GB/120/Win10 GT940MX FHD

Matryca FULL HD IPS lepsze kąty widzenia, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy, aluminiowe wnętrze laptopa, miejsce na dodatkowy dysk SSD m.2, podświetlana klawiatura przyda się jak pracujesz w nocy, dobry serwis i gwarancja od Acera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Thinkpad L560 i5-6200U/8GB/256/Win10Pro FHD 2999 zł

Ma matową matrycę FHD IPS, 8GB pamięci ram (możliwość rozszerzenia do 16GB), 256GB dysk SSD oraz Windowsa 10 w wersji PRO. Ponadto posiada wydajny akumulator oraz wygodną klawiaturę z trackpointem- . Z wyjść obrazu obecne jest VGA oraz mDP. Thinkpad to seria biznesowa więc zarówno jakość użytych materiałów jak i wykonanie stoją na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...