Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CamO

Co pójdzie na tym ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Pytanie jak w temacie( w sensie gry akcji albo jakies sciganki) , na to owym złomku:

 

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ , 2.11 Ghz

Pamięć RAM: 8 GB

Grafka: AMD Radeon R7 200 2GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 to ogólna nazwa rodziny, podaj dokładny model. Generalnie archaiczny procesor i raczej słaba grafika, nastawiałbym się tylko na starocia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Doom 2

Lotus 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra posiada wymagania, więc porównaj wymagania gier które Cię interesują, z Twoim kompem i nie zzadawaj durnych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra posiada wymagania, więc porównaj wymagania gier które Cię interesują, z Twoim kompem i nie zzadawaj durnych pytań.

kafaros wyluzuj , spytac sie chyba zawsze mozna nikt za to na sciecie nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

na zarty ci sie zebralo widze :)

A czy żartem nie jest umieszczenie tego tematu w nieodpowiednim dziale?

 

 

A swoją drogą, Doom 1/2 jest nadal rozwijany przez moderów. Może i to wygląda jak żart, ale pomysłowość moderów sprawia, że można jeszcze sporo pograć i nadal mieć całkiem nową rozgrywkę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GgDHJv51xT0

 

https://www.youtube.com/watch?v=P3y0se35yvM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy żartem nie jest umieszczenie tego tematu w nieodpowiednim dziale?

 

 

A swoją drogą, Doom 1/2 jest nadal rozwijany przez moderów. Może i to wygląda jak żart, ale pomysłowość moderów sprawia, że można jeszcze sporo pograć i nadal mieć całkiem nową rozgrywkę.

 

To skoro Ciebie tak "Doom" 1/2 interesuje to sobie graj w obydwie częsci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skijump deluxe, Contra, Mario Bros, Street fighter, Arkanoid, Quake Arena, Larry 7 Miłość na Fali

 

Colin McRae, DIRT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoki Narciarskie 2002

GTA 3

The Sims

 

nie podałeś ŻADNYCH kryteriów i dziwisz się że ludzie robią sobie jaja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem co masz za GPU w kompie, ale mniej więcej to co na moim lapku, czyli z ciekawszych tytułów:

Cities Skylines

masa gier o budowaniu mostów

GTA 4 na średnio-niskich

Wszystkie części Heroes of Might and Magic

Strzelanki ok. 2013, może 14 (tutaj różne gry mają bardzo różne wymagania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

To skoro Ciebie tak "Doom" 1/2 interesuje to sobie graj w obydwie częsci.

A co? Dla ciebie za stare? Chciałeś grę akcji to dostałeś.

 

 

 

Patrząc na całokształt twój w tym temacie zgaduję, że nawet nie sprawdziłeś, ani oryginalnego Dooma, ani modów, które ci podlinkowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma coś koło radeona 250 wg specyfikacji - szału na tym nie będzie, lekko mówiąc. Wg specyfikacji to powinien być R9 255.

 

A Pioy proponujący Cities:Skyline do Athlona 64 X2 albo zaliczył wtopę tematu, albo trolla roku :E

Co do Heroesów to temat jest miodny cały czas, z sentymentu mam na dysku IVkę jeszcze :)

Ze strzelanek CS:S, bo Global Offensive na tym procesorze się udusi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim rozwinie miasto na tyle, żeby mu proc zaczął zamulać, to się wciągnie na tyle że będzie robił upgrade :E

 

Chociaż na i5 450m nie działa to najgorzej, miasto chyba z 60k odpalałem na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką ma płytę główną, bo nie podał, ale jak obsłuży, to za około 150 zł można do tego dokupić np jakiegoś Phenoma II x4 965 i będzie znacznie lepiej. Nawet i w niektóre nowsze gry pogra, tylko oczywiście na mniejszych detalach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wątek obok zostałem parę dni temu wyśmiany, bo zaproponowałem taki upgrade. IMO jakiś Athlon czy tani Phenom miałby sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim rozwinie miasto na tyle, żeby mu proc zaczął zamulać, to się wciągnie na tyle że będzie robił upgrade :E

 

Chociaż na i5 450m nie działa to najgorzej, miasto chyba z 60k odpalałem na tym.

https://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp[]=3&cmp[]=78 - ta i5tka teoretycznie ma 2 razy większą wydajność.

Do tego masz 4 wątki vs 2 wątki w grze, która na 2 lubi się przytkać..

 

Akurat wątek obok zostałem parę dni temu wyśmiany, bo zaproponowałem taki upgrade. IMO jakiś Athlon czy tani Phenom miałby sens.

Problem w tym, że budżetowo blisko jest wymianie na i5 2400, który jest zauważalnie wydajniejszy.. Poza tym te procki ostatnio trzymają cenę (wydaje mi się, że stare i5tki też podrożały lekko), przez co bliżej im w normalnych ofertach do 200 niż do 150. W sytuacji, gdy jest słaba płyta (i zasilacz też wypada sprawdzić) mamy cenowe combo, które jest nieopłacalne..

Jeśliby sobie dać czas i przypolować na fajną licytację w przypadku samego procesora (jak reszta da radę) to ma to sens. W innym wypadku przesiadka na 1155 wyjdzie wydajnościowo i cenowo lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że budżetowo blisko jest wymianie na i5 2400, który jest zauważalnie wydajniejszy.. Poza tym te procki ostatnio trzymają cenę (wydaje mi się, że stare i5tki też podrożały lekko), przez co bliżej im w normalnych ofertach do 200 niż do 150. W sytuacji, gdy jest słaba płyta (i zasilacz też wypada sprawdzić) mamy cenowe combo, które jest nieopłacalne..

Jeśliby sobie dać czas i przypolować na fajną licytację w przypadku samego procesora (jak reszta da radę) to ma to sens. W innym wypadku przesiadka na 1155 wyjdzie wydajnościowo i cenowo lepiej..

Sporo, nawet starych płyt AM2 po aktualizacji biosu obsługuje także procesory AM3, więc zależy co to za płyta. Jak obsłuży Phenoma II, to wystarczy wymienić sam procesor i cenowo wyjdzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...