Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gret

Karta graficzna do World of tanks.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam jakieś karty graficznej tylko i wyłącznie do gry World of tanks. Będzie do komputera z sygnaturki. Chciałbym żeby zapewniała przynajmniej te 45+ FPS. Ustawienia średnie/niskie. Patrzyłem na Gtx960 4GB lub 1050ti, co jest odpowiednikiem w AMD to nie mam pojęcia. Chciałbym wydać jak najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wota i takich ustawien to ci GT 1030 wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiednik 960/1050ti de facto nie istnieje. ewentualnie r9 380

ale do średnioniskich wystarczcyx gt 1030. ruskim z gamegpu wyszło że średnie 65 na maks robi 1050ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na high w 1080p 1030 daje 45-55 fps na Serene Coast. Innych map jeszcze nie gralem bo rzadko na tym odpalam WoTa (na 9.21 z modelami HD oczywiscie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT1030 to może nie być najlepszy pomysł, za niedługo może wejść nowy silnik (albo już jest, nie gram od dłuższego czasu) i może być kiepsko na słabych kartach, proponowałbym minimum GTX1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na high w 1080p 1030 daje 45-55 fps na Serene Coast. Innych map jeszcze nie gralem bo rzadko na tym odpalam WoTa (na 9.21 z modelami HD oczywiscie).

Na teraz GTX1030 jak najbardziej wystarczy biorąc pod uwagę wymagania autora tematu. Pytanie co będzie jak WoT przejdzie na nowy silnik graficzny. Jeśli autor kupuje kartę typowo pod WoTa to powinien brać pod uwagę marcową aktualizację i potencjalny wzrost wymagań. Ja na miejscu autora dopłaciłbym np. do 1050, żeby później nie żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał 1080ti do tego, a skąd wiesz czy później nie pograsz w coś innego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gtx1080ti do Pentiuma i 300w zasilacza. :E

 

A tak na poważnie to będę szukał gtx1050 na jakiś obniżkach ewentualnie używanych, powinna starczyć do czołgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050ti all max 1080p (tylko cienie średnie) mam 90-110 kl/s - nawet AA maksymalny ustawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na GTX950 w 1080p na maksymalnych możliwych ustawieniach bardzo ładnie chodzi na stałych 60fps, tylko na tych dużych mapach 30vs30 czasem dropi do 50 jak szybko kręcisz kamerą z widokiem na całą mapę :)

Chociaż do takiego grania GTX950 wystarcza na styk - a w marcu wchodzi enCore - więc jeżeli chcesz pograć na ultra w 1080p przy stałych 60fps+ to weź przynajmniej 1050 Ti :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx950->gtx1050->gtx1050ti->gtx960 4gb

 

WoT chodzi lepiej na kartach nvidii więc amd bym odpuścił, dodatkowo ceny mają z kosmosu i nie ma odpowiednika na ten segment rynku. Osobiście starał bym się kupić 1050 ti za 650-700 nową ze sklepu, nawet z amazona.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 w FHD potrafiła dostać czkawki na ultra, wiec polecam 1050TI. Tym bardziej że niedługo nowy silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie WOT chodzi stałe 60FPS na max detalach + AA w FHD, więc przy Twoich średnio niskich wymaganiach wystarczy duuuużo słabsza karta niż GTX 950 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1050-ti-oc-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-dp-box-gv-n105toc-4gd-975508/?gclid=CjwKCAiAhfzSBRBTEiwAN-ysWPV_Bvb-LborIec9IgAIMEEAq729ye1DsBJkC1T8x0qLbCL2_13PwhoCntUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

powiedzmy że jak na obecny stan 760zł jeszcze jest granicą do zniesienia, koledze składałem pół roku temu kompa to zotac 2 wiatrakowy 680zł :thumbup:

 

gt1030 słabo się sprawuje w wocie, oglądałem reckę bodaj u techliptona i marnie to wyglądało.. 1050 2gb nie warto bo ram będzie ograniczał a to i tak kosztuje 500-550zł lepiej dobulić do TI i mieć spokój na jakiś czas. Warto kupić 1050ti w twoim wypadku będzie ci się dobrze łączyło z g4560

 

 

a jak chcesz całkowicie po taniości https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1050-oc-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-dp-box-zt-p10500c-10l-1100029/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 2gb nie warto bo ram będzie ograniczał a to i tak kosztuje 500-550zł lepiej dobulić do TI i mieć spokój na jakiś czas. Warto kupić 1050ti w twoim wypadku będzie ci się dobrze łączyło z g4560

all max (cienie tylko medium) 1920x1080, 90+ kl/s i uzycie vram 2,3gb - na high spokojnie poniżej 2 będzie, więc spokojnie może brać do WoTa karty 2 gigowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teraz GTX1030 jak najbardziej wystarczy biorąc pod uwagę wymagania autora tematu. Pytanie co będzie jak WoT przejdzie na nowy silnik graficzny. Jeśli autor kupuje kartę typowo pod WoTa to powinien brać pod uwagę marcową aktualizację i potencjalny wzrost wymagań. Ja na miejscu autora dopłaciłbym np. do 1050, żeby później nie żałować.

 

Co bedzie to mozna zobaczyc przeciez WG jeszcze w ub. roku wydalo "tester" i imo wymagania az tak znaczaco sie nie zmienia.

na i3 2100 i 1030 https://imgur.com/a/38Hyp - srednie, https://imgur.com/a/bFT1y - wysokie (chociaz szczerze to obraz nie byl w 100% plynny), na 1060 i i5 6500 na ultra wyciagalo jakies 12-13k punktow.

Oczywiscie, dolozyc do szybszej karty zawsze warto i to nie podlega dyskusji. Tym bardziej ze jak na dzisiejsze standardy to juz tak biednie wot nie wyglad jak te 3-4 lata temu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wocie :E i tak najlepiej 3 detale wylaczyc wogóle nic nie wnoszą a bardzo mocno jeb... po gałach.1050 bez najmniejszych problemow ogarnia max detale we wocie,ja tak jak pisalem wyzej mam 3 wyłączone : dodatkowe efekty w trybie snajperskim,gęstość roslinnosci,efekty rozmycia spowodowane ruchem oo i nawet 4 sie znalazł dynamiczne zmiany jakosci efektów.co do nowego silnika tej zje.... gry :E to w tym benchmarku na sprzecie z sygnaturki na full detalach jest ponad 9tys , na srednich mamy juz 27tys.ogolnie jak juz bedzie dostepny ten nowy engine to po ustawieniu mix deatlow na wysokie srednie i niskie gierka bedzie dobrze hulac nawet na 1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh na minimalnych to nawet chodzi na HD610. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać się niby da ale co to za gra. Na HD630 na niektórych mapach dobijałem do 100FPS w rozdziałce 1366x768 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Wota na laptopie z Athlonie x2 QL-64 i ATI HD4670m z 4gb ramu ale to nie znaczy, że będę to komuś polecał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie do WoTa (klient z low teksturami) żeby mieć te 40-50 kl/s wystarczy coś pokroju starego 9800gt/gts250 czy nawet gt240 ddr5 (na takim ostatnio grałem + celeron e3300)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj dwie bitwy po przerwie 4 letniej na 8-9tierze. Kurdę chyba muszę zacząć grać trochę 1tierami bo powrót był bolesny. FPS miałem na poziomie ~80 w trybie snajperski 40-50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam GTX 750 Ti od Gigabyte. Na full detalach rozdzielczości 1680x 1050 i mam 50-60 fps. Karta fajna bo cicha i mało prądożerna. I do tego przystępna cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...