Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

prozeropro

Współczesne konsole z darmowym multiplayerem

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się, ile współczesnych konsol (7 generacja wzwyż, zarówno konsole stacjonarne jak i mobilne) posiada darmowy multiplayer (oczywiście działający). Na pewno jest to Playstation 3, ale czy jest coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 - NIE

XOne - NIE

PS4 - NIE

Nie wiem jak Nintendo w ogóle stoi z multiplayerem, na Switcha chyba nie ma nic ciekawego oprócz zeldy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać aż jakiś znawca konsol nintendo się wypowie jak to tam wygląda. A jak wygląda to na PSVita? Działa tam jeszcze multiplayer? Jeśli tak to płatny czy darmowy tam jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Nintendo w ogóle stoi z multiplayerem, na Switcha chyba nie ma nic ciekawego oprócz zeldy :E

Nie no, bez taki bzdur proszę :P Nie gram na multi, ale podejrzewam, że w Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, Arms, Mario + Rabbids zabawa jest przednia. Odpaliłem tylko multi w Fast RMX - w sumie spoko, ale dla mnie to ciekawostka.

 

Z tego co się orientuję, w tym roku ma ruszyć płatny multi w cenie ok 20$ za rok.

 

Trzeba poczekać aż jakiś znawca konsol nintendo się wypowie jak to tam wygląda. A jak wygląda to na PSVita? Działa tam jeszcze multiplayer? Jeśli tak to płatny czy darmowy tam jest?

Na Vicie jest darmowy multi. Pół roku temu grałem na multi w WRC 4 i nawet byli ludzie, chociaż gierka jest z 2013 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...