Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kass_

Problem z instalacją javy

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam, jeśli umieściłam temat z złym dziale.

 

Otóż próbowałam zainstalować na starym komputerze (z XP) mamy najnowszą javę (8.161) . Problem polega na tym, że kiedy próbuję uruchomić instalator to standardowo pojawia się okienko z ostrzeżeniem, kiedy klikam "uruchom" przez chwilę pokazuje się klepsydra, a potem nic. Próbowałam z plikiem offline, wyłączyłam nawet na chwilę antywirusa i nic. Skończyły mi się pomysły.

 

Może ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info po kliknięciu guzika "co wybrać":

Uwaga: Ponieważ firma Microsoft z dniem 8 kwietnia 2014 r. zaprzestała obsługi systemu operacyjnego Windows XP, system ten przestał być oficjalnie obsługiwaną platformą. Użytkownicy mogą na własne ryzyko nadal używać aktualizacji Java 7 w systemie Windows XP, lecz asysta techniczna będzie świadczona wyłącznie użytkownikom systemu Microsoft Windows Vista lub nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem napisać identyczny temat. Myślałem, że coś u mnie nie halo. Wersja 8.151 instalowała się normalnie, a 8.161 tak jak autorka napisała. Po uruchomieniu - cisza. Czyżby z nowym rokiem koniec kompatybilności z XP-kiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej kompatybilności formalnie nigdy nie było, a więc raczej należy się cieszyć że w praktyce jednak coś działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pytasz dlaczego nagle przestało działać coś, co nigdy i tak formalnie nie było wspierane, czy dlaczego w ogóle nie wspierają javy8 na XP, którego już nikt od dawna nie powinien używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...