Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yamha

Laptop do grania i streamowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Można dostać lepszy w tej cenie. Podaj więcej informacji oraz najlepiej budżet w nazwie tematu.

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

 

Przykładowo nowsza odsłowna modelu który podałeś z wydajniejszą grafiką Acer Nitro 5 i7-7700HQ/8GB/120+1000/Win10 GTX1050Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dostać lepszy w tej cenie. Podaj więcej informacji oraz najlepiej budżet w nazwie tematu.

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

 

Przykładowo nowsza odsłowna modelu który podałeś z wydajniejszą grafiką Acer Nitro 5 i7-7700HQ/8GB/120+1000/Win10 GTX1050Ti

 

Kwota to maks 4300zł. Zastosowanie to tak jak napisałem głównie gry i streamowanie. Laptop koniecznie musi być z systemem i dyskiem ssd.A reszta w sumie jest bez znaczenia.

I pytanie czy da się na tym sprzęcie streamować. Wolałbym pc ale jednak potrzebny mi sprzęt mobilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w dobrej cenie masz:

Lenovo Legion Y520-15 i7/8GB/256/Win10X GTX1050Ti

Z matową matrycą IPS, procesorem i7HQ, 8GB pamięci, 256GB dyskiem SSD na PCIe oraz systemem operacyjnym. Karta graficzna to GTX 1050Ti z 4GB pamięci. Y520 ma dobry i cichy układ chłodzenia. Czy da się streamować- wszystko zależy od tytułów które masz zamiar przesyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota to maks 4300zł. Zastosowanie to tak jak napisałem głównie gry i streamowanie. Laptop koniecznie musi być z systemem i dyskiem ssd.A reszta w sumie jest bez znaczenia.

I pytanie czy da się na tym sprzęcie streamować. Wolałbym pc ale jednak potrzebny mi sprzęt mobilny.

 

Tak da się. Podałem Ci nowszą konfigurację tego modelu jest odrobione lepsza warto się zastanowić. Co do systemu wart jest 400 zł.

 

Ewentualnie bez dysku SSD (lecz z możliwością rozbudowy) oraz systemu Hyperbook N85 i7-7700HQ/8GB/1TB GTX1050Ti

Matryca FULL HD IPS całkiem niezłej jakości jak na kadłubek, stabilna praca nawet pod obciążeniem, wygodna klawiatura podświetlana (RGB), łatwy dostęp do podzespołów, bogaty zestaw złączy, wymienny akumulator bez integracje w obudowę dzisiaj to rzadkość. Jest to Polski kadłubek na bazie Clevo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...