Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kosiek

Jaki dysk SSD kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Crucial MX500 250 GB czy GOODRAM Iridium PRO 240 GB?

Jestem otwarty również na inne propozycje, maks 385 zł.

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mikron to jakiś sprawdzony dysk? Bo widzę, że najtańszy z 256 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mikron to jakiś sprawdzony dysk? Bo widzę, że najtańszy z 256 gb.

To jest Crucial,śmiało bierz bo w tych pieniądzach nic nie znajdziesz a wydajnościowo co Crucial MX300/MX500,Adata SU800,GoodRam Iridium Pro tylko za lepszą cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mikron to jakiś sprawdzony dysk? Bo widzę, że najtańszy z 256 gb.

W tej chwili cena nie do pobicia, pamięci to 3D nand tlc, czyli bardziej wytrzymałe od zwykłych tlc ale trochę mniej niż MLC. Bierz Microna albo Goodram Iridium na MLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takiego adata dasz 350 tutaj dajesz 290zł oba maja 3 lata gwarancji to sobie kup mikruna i wes sobie przedłuz gwaracje o rok lub dwa lata i wtedy bedziesz miał dobry ssd z dłusza gwaracja jak cena dla Ciebiejest mała :) ja w pospiechu własnie dzis kupiłem w RTV adata 256 za 350zł i załuje ale nie było nic lepszego na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dysk w wersji OEM różni się czymś? Powinienem na coś zwrócić uwagę, coś trzeba dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dysk w wersji OEM różni się czymś? Powinienem na coś zwrócić uwagę, coś trzeba dokupić?

 

OEM oznacza przedmiot bez akcesoriów od producenta w tym przypadku nie dostaniesz oryginalnego pudełka podstawki plastikowej do laptowa czy jaskim mocowań i śrubek sam dysk być może nawet bez instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego Micron M1100 256GB za 289zł. jest w wersji OME za te cene w której jak się dowiedziałem jest dysk ssd i podstawka platikowa do laptowa

zato w adata za 350zł masz pudełeczko z napisami i zdjęciami :) i instrukcje w środku :) czyli to jest te 60zł wiecej

dziś dla klijenta w x kom kupywałem Micron M1100 256GB i facetr powiedział mi ze te adata 256gb najczęściej wracają na gwaracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...