Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

baka0

Jaką klawiaturę wybrać do 300 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Proszę, polećcie mi jakąś dobrą klawiaturę membranową, koniecznie z podświetleniem i funkcją antighosting. Numpad też musi być. Najlepiej bez podkładki pod nadgarstki i z dużym enterem. Przyciski zwykłe (nie płaskie). Cena do 300zł. Mam już swoje typy, ale opinia społeczności jest dla mnie również bardzo przydatna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra propozycja, niestety nie ma podświetlenia, którego potrzebuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy

dodam, że jakbym chciał kupić mechaniczną to bym wiedział jaką, ale na razie wystarczy mi dobra membranowa :)

czekam na kolejne propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak kupować mechaniczną to dobrą jakąś, a za 300 zł takiej nie kupisz (no może kupisz, ale bez podświetlenia a ja go potrzebuję)

jakbym chciał mechaniczną to bym kupił za 800zł, ale nie potrzebuję aż takiej dobrej

także wolę dobrą membranówkę od słabej mechanicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak kupować mechaniczną to dobrą jakąś, a za 300 zł takiej nie kupisz (no może kupisz, ale bez podświetlenia a ja go potrzebuję)

jakbym chciał mechaniczną to bym kupił za 800zł, ale nie potrzebuję aż takiej dobrej

także wolę dobrą membranówkę od słabej mechanicznej

 

 

w tej kasie masz bardzo fajnego natec-a rx85, który jest mechanikiem na khalih brown.

z membranówek corsair k55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura Corsair K55 Gaming spełnia wszystkie wymagania, taką posiadam i jestem z niej w 100% zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak kupować mechaniczną to dobrą jakąś, a za 300 zł takiej nie kupisz (no może kupisz, ale bez podświetlenia a ja go potrzebuję)

jakbym chciał mechaniczną to bym kupił za 800zł, ale nie potrzebuję aż takiej dobrej

także wolę dobrą membranówkę od słabej mechanicznej

Modecoma lanparty rgb kupisz za 250zl na outemu brown, czasem można wyłapać też hyperx alloy fps za 300zł na mx cherry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego szmelcu od modecoma, outemu powinny być srogo zakazane, a zwłaszcza jak z kimś rozmawiasz na TS :E

Za 300zł bez problemu masz klawiaturę na przełącznikach khalih lub nawet ide dorwać coś od logietecha z romer-g (logitech g410)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, klawiatura modecom to ostatnie co chciałbym kupić :D (już jedną miałem niestety)

Prędzej inną z kailh, ale wolałbym nie, jakbym kupował mechaniczną to z cherry mx.

 

Ale tym razem zdecydowałem się na Corsair K55. Mam ją na oku od dłuższego czasu. Na dniach zamówię. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roccat Isku ma spoko podświetlenie i jest wytrztymała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Mam już Corsair K55 i jestem zadowolony. :) Roccat na pewno dobry, ale wolę proste kształty i brak podkładki pod nadgarstki (Corsair ma odłączaną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...