Skocz do zawartości
bocieque

Sea of Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie martwi i dziwi jednocześnie jedna sprawa, bo widzę to już kolejny raz. Wychodzi gra wyceniona na 60$ czyli jak za AAA, okazuje się, że nie ma w niej za dużo contentu, a gracze mówią, że jest potencjał. Czytam jak to warto poczekać, bo z kolejnymi aktualizacjami może dodadzą coś ciekawego. Tak samo było z No Man's Sky, i gdzie to wszystko zmierza? Co z tego, że gry niedopracowane jak wystarczy zapłacić strimerom i zbudowany jest hype. Gracze wydają się w ogóle tego nie zauważać, ale chyba normalnym stało się dla niektórych niekupowanie gry razem z premierą tylko czekanie na aktualizację, co dla mnie wydaję się niedorzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna różnica taka, że w Sea of Thieves można grać 2 tygodnie za darmo, a później płacąc 16 zł/miesiąc. Nie wiem kto tą grę kupi za ponad 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi i dziwi jednocześnie jedna sprawa, bo widzę to już kolejny raz. Wychodzi gra wyceniona na 60$ czyli jak za AAA, okazuje się, że nie ma w niej za dużo contentu, a gracze mówią, że jest potencjał. Czytam jak to warto poczekać, bo z kolejnymi aktualizacjami może dodadzą coś ciekawego. Tak samo było z No Man's Sky, i gdzie to wszystko zmierza? Co z tego, że gry niedopracowane jak wystarczy zapłacić strimerom i zbudowany jest hype. Gracze wydają się w ogóle tego nie zauważać, ale chyba normalnym stało się dla niektórych niekupowanie gry razem z premierą tylko czekanie na aktualizację, co dla mnie wydaję się niedorzeczne.

Zgadzam się z Tobą w 100%, to tak jak by jakiś zespół wydał album, kazał płacić za niego 19$ dostałbyś na nim 3 kawałki, a resztę później za dopłatą. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do gry? Bo mamy 3. Właśnie nas kraken rozniósł jak walczyliśmy z innym statkiem w czasie burzy :E

 

Sama gierka fajna, ale to raczej jako F2P ew. jakiś early access, 250zł nigdy bym za to nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że jak z rok temu zobaczyłem filmik z koncepcji rozgrywki to od razu wiedziałem, że będzie lipa. Chodzi o to, że aby ta gra miała szanse być fajna to trzeba mieć ekipę. Kto dzisiaj ma grono znajomych gotowych grać w tym samym czasie w tą samą gre? Najbardziej mnie dziwi, że ta oczywista oczywistość jakoś umknęła decydentom MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W World of Warcraft dalej to działa i to już od wielu lat. Raidy 25 osobowe, 10 osobowe i insty 5 osobowe. Na rajdach nie raz się siedziało z 25cioma chłopa(w sumie to laski też były ~3 na rajd :D) na TS przez ładne kilka h :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W World of Warcraft dalej to działa i to już od wielu lat. Raidy 25 osobowe, 10 osobowe i insty 5 osobowe. Na rajdach nie raz się siedziało z 25cioma chłopa(w sumie to laski też były ~3 na rajd :D) na TS przez ładne kilka h :E

 

Tak tylko, że tam spokojnie możesz zacząć grać samotnie i się wkręcasz a w Sea of Thieves jak zaczniesz grać sam to raczej się tak łatwo nie wkręcisz bo mało do roboty dla pojedynczego gracza. Brak jest przynęty na wkręcenie i było to widać na prezentacji rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem solo i generalnie lipa pvp mogę walczyć 1v1 ew. z noobami 1v2 ale już ciężko. Ewidentnie ten kto ma ekipę 4 osobową i jeszcze discord to rządzi na serwerze, tym bardziej, że na serwerze max 16 osó, a większośc lata solo lub dwójkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale kupiłem ten miesiąć za 6 zł i nie moge dodac;) Bo niby tylko dla nowych. Ale podobno jak tworzysz nowy profil to przechodzi...nie kumam ocb

 

Kupujesz triala na miesiąc tylko dla nowych kont. Zakładasz nowe konto, ustawiasz swoją konsole jako domową dla tego konta. Potem logujesz się na swoje normalne konto i normalnie masz game pass. Czyli działa podobnie jak gold a nie jak EA Access (gdzie by to nie zadziałało)... Ciekawe kiedy to poprawią bo trialowy game pass tego typu jest w cdkeys w ciągłej sprzedaży za 10pln :E

 

Ogólnie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jedyna różnica taka, że w Sea of Thieves można grać 2 tygodnie za darmo, a później płacąc 16 zł/miesiąc. Nie wiem kto tą grę kupi za ponad 200 zł.

 

Wstyd i jeszcze raz wstyd. marny content a jeszcze tyle płacic. A nie tak dawno krytykowano Elexa ze kosztuje 150zl. Paranoja. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic płacić na szczęście gra jest w game pass. Przez 14 darmowych dni, chyba każdy zdąży się totalnie zanudzić tą grą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic płacić na szczęście gra jest w game pass. Przez 14 darmowych dni, chyba każdy zdąży się totalnie zanudzić tą grą :E

jeden kilkugodzinny wieczór wystarcza ;) jakiś darmowy tytuł SoulWorker dorwałem na steam, wciąga po sto kroć bardziej

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 14 dni to dla najbardziej wytrwałych hardcorowców :E Ja przegrałem ~5h i to tylko z ciekawości mam totalnie dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 rodzaj przeciwników,

1 30% skończony boss,

2 typy zadań?,

4 rodzaje broni,

 

Ta gra to kiepski żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się woda jest piękna, reszta grafiki pod względem artystycznym też prezentuje się bardzo fajnie, ale reszta gry, a raczej jej brak to jakiś żart :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się woda jest piękna, reszta grafiki pod względem artystycznym też prezentuje się bardzo fajnie, ale reszta gry, a raczej jej brak to jakiś żart :E

Microsoft musi się ogarnąć bo jak tak dalej będzie robił exy to znowu przegra w kolejnej generacji konsol. :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft musi się ogarnąć bo jak tak dalej będzie robił exy to znowu przegra w kolejnej generacji konsol. :E

I musi ogarnąc store windows bo to co się wyrabia jest chore. Teraz mi ściąga na nowo grę bo aktualizacja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I musi ogarnąc store windows bo to co się wyrabia jest chore. Teraz mi ściąga na nowo grę bo aktualizacja:P

IMO sklep powinien byc dawno temu ogarniety, zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO sklep powinien byc dawno temu ogarniety, zenada.

Sklep googla jest lepszy, o steam to już nie ma co gadać, gog też lepszy, nawet uplay jest lepszy od tego całego windows store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek dla Microsoft to Crackdown 3 i Fable 4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek dla Microsoft to Crackdown 3 i Fable 4 :E

z tym pierwszym już wiadomo że destrukcja będzie tylko w kampanii i to ograniczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd i jeszcze raz wstyd. marny content a jeszcze tyle płacic. A nie tak dawno krytykowano Elexa ze kosztuje 150zl. Paranoja. :hmm:

Nieobrażająca Elex jest zdecydowanie lepszą gra niż Sea of Thieves :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyżej w recenzji powiedzieli to takie No Man's Sea :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...