Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kondziorex99

Nintendo 64 + kable + gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio znalazłem swoją starą konsole w której skład wchodzą:

Nintendo 64 + dwa pady + zasilacz i kable

Gry:

NBA courtside

Star Wars episode 1 Racer

Re-volt

Superman

Super Mario 64

Mario Kart 64

 

Stan oceniam na dobry+

 

Wszystko działa i we wszystko można grać :)

 

Za ile mogę sprzedać ten zestaw?

Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Takie rzeczy to tylko mikrofirmach. Zapytaj ludzi ile np w budżetówce wtedy zarabiali, czy na przysłowiowej kasie w biedronce, i nie w Warszawie Nie mówię, że minimalną, ale takie 1000-1200 to była norma. Tutaj np rozporządzenie z 2007 r. o pensjach nauczycieli: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2007-56-372,17338922.html Jak widać, pensje od 748 do 2195 brutto. Mojemu koledze po prawie i zrobieniu aplikacji radcy (w sumie 8 lat chyba),  w 2008 proponowano w kancelarii 850 zł netto 😂 I nie, nikt nie dokładał pod stołem. Tutaj artykuł z 2007 roku o Cersanicie: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/poszlo-o-podwyzke/ar/8276584 na 1000 zł netto ludzie musieli robić nadgodziny, chcieli 1300 - wylecieli z pracy... Możemy też zamiast minimalnej popatrzeć na średnią, wtedy to było ok 2700, dziś 7800 brutto.
    • U mnie jest, sporo też u ludków z reddita widziałem. Jeżeli często włazisz do biosu, zapisujesz i retrenujesz, to wiadomo, że taka procedura się nie odpali. U mnie się zaczęło jak już wszystko sobie dokładnie ustawiłem i przestałem włazić do uefi. Z miesiąc minął +-, odpalam kompa, wentyle działają a tu ciemno. Myślę se - kurła, niestabilny ram może. Ale że czytałem wcześniej nieco o tym okresowym retreningu, zostawiłem na kilka minut i normalnie winda się odpaliła. To jest takie zabezpieczenie, żeby co jakiś czas ram się sprawdzał czy aby oki jest.
    • Dalej to jest średnia pomiędzy wyświetlaniem poszczególnych klatek. Jeśli czasy pomiędzy poszczególnymi klatkami będą trochę barzdziej  nieregularne to może się gubić. g-sync kompensuje to w kwestii płynności, ale matryca będzie się gubić i migotać. Wyłącz G-sync ustaw stałe 100, 120 czy tam ile chcesz i powinno być znacznie lepiej w grze która ma problemy z miganiem i wahaniami frametime.  
    • Nie wiem jak gigabyte, bo nie używam go na co dzień, ale mój asus tego nie ma. Jak jakoś w lutym wrzuciłem bios i ustawiłem wszystko, tak do dziś startuje zawsze szybko.
    • W sumie zostały mi 2 odcinki bo oglądam powoli ale ten ghul to badass, co kłóci się zupełnie z tym jaki był jako człowiek. No nie wiem liczyłem, że coś tam kliknie z nim a ten bydlak jest totalnie bezwzględny. Fajnie, sam mam ochotę wbić mu szpadel w czerep.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...