Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bongkox

klawiatura mechaniczna Sharkoon Skiller MECH SGK3 RGB vs genesis rx85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Którą z dwóch klawiatur przedstawionych w temacie lepiej wybrać waszym zdaniem? Za Sharkoonem przemawia RGB Genesis ma znowu dość przydatne pokrętło regulacji głośności. W grę wchodzą raczej przełączniki brązowe. Ceny podobne Genesis z białym podświetleniem za 259zł, Sharkoon 269zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co ci bardziej potrzebne, RGB czy pokrętło i podpórka pod nadgarstki, osobiście wybrałbym to drugie, ale jak lubisz "personalizacje świetlną" to bierz Sharkoona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu podpórka na nie wiele się zdaje, jest zdecydowanie za niska względem klawiszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rx85 wydaje się też być bardziej kompaktowy, a na biurku miejsca za wiele nie mam. Ciekaw jestem czy te rgb po czasie nie łupią po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu podpórka na nie wiele się zdaje, jest zdecydowanie za niska względem klawiszy

 

:o :o :o

 

a kładłeś to ty na tym rękę?

 

z ciekawości odkleiłem swoją podpórkę od rx85 i widzę znaczną różnicę, na podpórce cały dzień nie boli mnie nadgarstek i ona duużo daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np. rx85 testowałem w sklepie i w moim przypadku mam za dużą rękę na tą podpórkę wiec jej nie wykorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi niebieskie przełączniki, to można kupić także klawiaturę Rampage Hybdra R6 Budowa i wygląd identyczny jak Natec RX85, różni się jedynie przełącznikami. R6 jest sprzedawana wyłącznie z niebieskimi przełącznikami, ale za to jest sporo tańsza. Sam ją sobie właśnie zamówiłem. ;)

 

Jest także wersja z podświetleniem RGB, ale nieco droższa: https://www.morele.net/klawiatura-rampage-hydra-r6-rgb-led-mechanical-blue-switch-1128699/

 

Ja wolałem tańszą, z tylko czerwonym podświetleniem, bo i tak tylko czerwonego będę używał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...